نوع خبر 
 
 
توسعه همکاری سازمان آب منطقه‌ای خراسان رضوی و سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور در زمینه منابع آب کارستی ارتفاعات هزار مسجد

به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع‌رسانی اداره‌کل منطقه شمال شرق، در جلسه مشترک مدیران و کارشناسان سازمان آب منطقه‌ای خراسان رضوی و مجری فنی پروژه‌های آب کارستی در سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، زمینه‌های همکاری بیشتر در خصوص منابع آب کارستی در منطقه شمال شرق کشور مورد بررسی و تفاهم قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، دکتر طاهری مدیر کل منطقه شمال شرق، سوابق مطالعاتی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور در زمینه منابع آب سازندهای سخت را در جلسه مشترک مدیران و کارشناسان شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی و مجری فنی پروژه آب‌های کارستی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور مطرح و خواستار همکاری‌های بیشتر در راستای هم‌افزایی و نتایج کاربردی شد.

 در این جلسه مهندس نجفی و مهندس شجاعی از شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی به فعالیت‌های ویژه شرکت آب منطقه‌ای و بخصوص تشکیل کارگروه ویژه منابع آب سازندهای سخت در این شرکت پرداختند و آمادگی شرکت را جهت تبادل اطلاعات اعلام کردند.

همچنین دکتر مرسلی مجری فنی پروژه آب‌های کارستی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور با ذکر روند همکاری‌های دوجانبه در سطح وزارت‌خانه‌های نیرو و صنعت، معدن و تجارت و به ویژه سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور هر گونه اظهارنظر در خصوص منابع آب کارستی را منوط به توافق دوطرف دانست که مورد استقبال قرار گرفت.

همچنین حضور نماینده اداره‌کل منطقه شمال شرق در جلسات مرتبط کارگروه سازندهای سخت نیز مورد توافق قرار گرفت و بر تشکیل جلسات جهت هماهنگی‌های بیشتر تاکید شد.

سه شنبه 8 آبان 1397  8:58:2

آخرین تاریخ بازدید : چهارشنبه 30 آبان 1397  4:17:23
تعداد بازدید از این خبر : 444