سی و نهمین کنگره ملی و چهارمین کنگره بین‌المللی علوم‌زمین۴ تا ۶ اسفند به‌صورت وبینار

۰۲ دی ۱۳۹۹ | ۰۸:۳۱ کد : ۲۵۰۳۵ اخبار اسلایدر
تعداد بازدید:۸۵۶
سی و نهمین کنگره ملی و چهارمین کنگره بین‌المللی علوم‌زمین۴ تا ۶ اسفند به‌صورت وبینار

به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، پژوهشکده علوم زمین این سازمان سی و نهمین کنگره ملی و چهارمین کنگره بین‌المللی علوم‌زمین را ۴  تا ۶ اسفند به صورت غیرحضوری و از طریق ویدئوکنفرانس برگزار خواهد کرد.

بر اساس این گزارش، مهلت ارسال مقالات ۳۰ دی ماه و اعلام نتایج داوری ۱۵ بهمن خواهد بود و محورهای کنفرانس زمین‌شناسی بنیادین، زمین‌شناسی کاربردی و توسعه پایدار، اکتشاف و علوم‌زمین و جامعه عنوان شده است.

شایان ذکر است، دبیرخانه سی و نهمین کنگره ملی و چهارمین کنگره بین‌المللی علوم‌زمین، دکتر علیرضا شهیدی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور را به عنوان دبیرکل کنگره، دکتر راضیه لک رئیس پژوهشکده علوم‌زمین را به عنوان رئیس کنگره، دکتر منوچهر قرشی دبیر علمی، دکتر الهام معینی دبیر کمیته اطلاع‌رسانی و دکتر مرضیه استرابی را به عنوان دبیر کمیته بین‌الملل و دبیر کمیته کارگاه‌های آموزشی معرفی کرده است.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس دبیرخانه واقع در تهران خیابان آیت شمالی خیابان فرجام پلاک ۹۵۰ مراجعه و یا تلفکس ۷۷۴۹۰۹۵۳-۰۲۱تماس حاصل نمایند. همچنین  ایمیل info@geocnf ir و وب‌سایت www.GEOconf.ir جهت ارتباط غیرحضوری در اختیارعلاقه‌مندان قرار گرفته است.

کلید واژه ها: سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور سازمان اداره کل زمین شناسی اهواز 39 کنگره علوم زمین


نظر شما :