کسب جایگاه برتر در ارزیابی عملکرد جشنواره شهید رجائی از سوی سازمان زمین­‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور برای سومین بار

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ | ۲۲:۴۳ کد : ۲۵۶۸۰ اخبار و اطلاع رسانی
تعداد بازدید:۱۲۲
کسب جایگاه برتر در ارزیابی عملکرد جشنواره شهید رجائی از سوی سازمان زمین­‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور برای سومین بار

به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، نتایج حاکی آن است که این سازمان با کسب 745.4 امتیاز از سقف 1000 امتیاز در شاخص­‌های عمومی و 1000  امتیاز از مجموع 1000 امتیاز در شاخص­‌های اختصاصی در سطح عالی ارزیابی شده و به عنوان دستگاه برتر میان سازمان­‌های وابسته وزارت صنعت، معدن و تجارت در سال 99 شناخته شد.

بر اساس این گزارش، ارزیابی عملکرد دستگاه‌­های اجرایی در اجرای مواد 81 و 82 قانون مدیریت خدمات کشوری،  هرساله توسط سازمان اداری و استخدامی کشور در قالب شاخص‌­های عمومی و اختصاصی انجام می­‌شود و نتایج ضمن ارائه به مراجع ذیربط از جمله ریاست محترم جمهور و مجلس شورای اسلامی در جشنواره شهید رجایی ارائه خواهد شد که علاوه بر این دسترسی به مستندات و ثبت نظر از طریق سامانه https://performance.aro.gov.ir برای عموم آزاد است.

شایان ذکر است؛ شاخص‌­های ارزیابی عملکرد اختصاصی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور شامل شناسایی- پی‌جویی، اکتشاف عمومی و تفصیلی پتانسیل­‌های معدنی کشور، تهیه نقشه زمین­‌شناسی کاربردی در مقیاس‌های مختلف، تهیه نقشه‌­های مهندسی و مخاطرات زمین‌­شناختی (زلزله، ریزگرد، سیل، فرونشست، تغییرات اقلیم، دریایی‌و...)، چرخه اکتشاف به روش ژئوفیزیک هوایی، نمونه­‌های آنالیز شده، پتانسیل‌یابی و ارزیابی ژئوپارک­‌های ایران و گزارش تحلیلی مجموعه داد­ه‌­های زمین­‌شناسی و اکتشافی کشور است که به پیشنهاد دستگاه به تصویب سازمان اداری استخدامی کشور می­‌رسد.

از سویی، شاخص­‌های عمومی نیز به طور فراگیر طی بخشنامه‌­ای هرساله از جانب سازمان اداری و استخدامی کشور در قالب 7 محور اصلاح ساختار سازمانی، توسعه دولت الکترونیک، مدیریت سرمایه انسانی، شفافیت و مدیریت مالی، بهبود فضای کسب و کار و ارتقای بهره‌­وری، ارتقای سلامت اداری، مسئولیت­‌پذیری و پاسخگویی و استقرار نظام مدیریت عملکرد به دستگاه­‌های اجرایی ابلاغ می‌­شود.

این رتبه برای سومین سال پیاپی توسط سازمان زمین­‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور در مجموع شاخص‌های عمومی و اختصاصی کسب شده است.

کلید واژه ها: سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور سازمان اداره کل زمین شناسی اهواز ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی جشواره شهید رجایی


نظر شما :