دهمين همايش سالانه انجمن زمين‌شناسى ايران بکار خود پايان داد

۲۰ شهریور ۱۳۸۵ | ۰۴:۴۶ کد : ۱۰۶۴۱ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۱۸۹
دهمين همايش سالانه انجمن زمين‌شناسى ايران با هدف هم‌انديشى و تبادل‌نظر...
دهمين همايش سالانه انجمن زمين‌شناسى ايران با هدف هم‌انديشى و تبادل‌نظر درباره کليه مباحث علوم‌زمين و ارتقاى دانش زمين در کشور ايران، با انتخاب زمين‌شناس نمونه‌، دانشجوى نمونه و عکس زمين‌شناسى برگزيده بکار خود پايان داد.
به گزارش روابط عمومى سازمان زمين‌شناسى و اکتشافات‌معدنى کشور دکتر خامه‌چيان رئيس بخش اجرائى همايش ضمن تشکر از حضور گسترده اساتيد و دانش‌پژوهان، چنين همايش‌هايى را در شکوفايى و گسترش علوم‌زمين در جامعه مؤثر دانسته که باعث به روز‌شدن يافته‌هاى علوم‌زمين در تمامى زمينه‌ها خواهد شد.
در ادامه دکتر فريد مر رئيس انجمن زمين‌شناسى ايران ضمن تشکر از دست‌اندرکاران همايش به معرفى زمين‌شناسى نمونه، دانشجوى نمونه، عکس و کتاب سال پرداخت.
گفتنى‌ست دکتر قويدل سيوکى به عنوان زمين‌شناس نمونه سال برگزيده و از سوى دکتر مر به عنوان يکى از بنيانگذاران علم پالينومورف در ايران معرفى شد.
همچنين سيد داوود محمدى دانشجوى دکترى زمين‌شناسى مهندسى دانشگاه تربيت مدرس و عضو هيأت علمى دانشگاه بوعلى همدان که داراى يک مقاله در ژورنالهاى معتبر خارجى، 3 مقاله در کنفرانس‌هاى بين‌المللى و همچنين 16 مقاله در همايش‌هاى داخلى مى‌باشد، به عنوان دانشجوى نمونه انتخاب شد که اين امر باعث افزايش انگيزه در ميان دانشجويان و دانش‌پژوهان شد.
در بخش عکس نيز، جايزه برتر به امين احقاقى جهرمى با عکسى با عنوان گنبد نمکى شاه علمدار از سازند هرمز در زاگرس رورانده تعلق گرفت.
در ادامه از دکتر سيروس مدبرى مترجم کتاب زمين‌شناسى نفت و دکتر سيد محمود فاطمى عقدا رئيس پژوهشکده سوانح طبيعى مترجم کتاب زمين‌شناسى کواترنرى کاربردى تقدير شد.

کلید واژه ها: بوشهر


نظر شما :