اجراى طرح کارورزى فارغ‌التحصيلان رشته معدن در بخش معادن خراسان رضوى

۱۷ بهمن ۱۳۸۶ | ۱۰:۴۹ کد : ۱۱۸۷۸ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۷۶۶
با موافقت سازمان توسعه و نوسازى معادن و صنايع‌معدنى و با هدف حمايت از بخش....
با موافقت سازمان توسعه و نوسازى معادن و صنايع‌معدنى و با هدف حمايت از بخش معدن در کشور، طرح کارورزى فارغ‌التحصيلان معدن در بخش معادن خراسان رضوى اجرا به مدت يکسال خواهد شد.
به گزارش روابط‌عمومى سازمان زمين‌شناسى و اکتشافات‌معدنى کشور مهندس محمدرضا غروى کارشناس امور معادن سازمان صنايع و معادن خراسان‌رضوى ضمن بيان اين مطلب گفت: پذيرش کارورز فقط در معادن و با هدف حمايت از اين بخش مهم و مؤثر در توسعه کشور و با موافقت سازمان توسعه و نوسازى معادن و صنايع‌معدنى کشور صورت مى گيرد.
وى در تشـريح چگونگى استفــاده از طرح مورد‌نظر يادآور شد : رشتــه‌هاى تحصيلى مورد پذيرش شامل معدن ( اکتشاف و استخراج ) ، زمين شناسى ، برق ، مديريت صنايع و مکانيک در سطح کارشناسى و گرايش‌هاى مختلف رشته‌ها ى مذکور در سطح کارشناسى‌ارشد مى‌باشد.
غروى گفت: در قالب طرح فوق دانشجويان واجد‌شرايط به مدت 11 ماه جذب معادن شده و 50 درصد از دستمزد دريافتى خود را که از حداقل دستمزد اعلام شده از سوى وزارت کار کمتر نخواهد بود را از وزارت صنايع و معادن دريافت خواهند کرد.
وى در خاتمه با اشاره به اينکه محدوديتهاى سنى مندرج در نظامنامه در مورد متقاضيان اعمال مى‌شود، تصريح کرد : متقاضيان استفاده از طرح مذکور مى توانند به هر يک از معادن اعم از خصوصى و دولتى مراجعه و پس از اخذ موافقت آنها با مراجعه به سازمان صنايع و معادن استانها مدارک لازم را تهيه نموده و از خدمات اين طرح بهره مند گردند.

کلید واژه ها: خراسان رضوى


نظر شما :