کاهش 25 درصدی وقوع بلایای طبیعی در استان اصفهان

۱۵ فروردین ۱۳۸۶ | ۰۴:۲۰ کد : ۱۳۱۵۰ رويدادهاى زمين و معدن
تعداد بازدید:۱۳۷
از جمله حوادث رخ داده می توان به وقوع سیل در شهرستان خوانسار اشاره نمود....
مدیرکل ستاد حوادث غیر مترقبه استان اصفهان گفت: امسال با کاهش 25 درصدی وقوع بلایای طبیعی نسبت به سال گذشته در این استان، مواجه بوده ایم.
   مهندس منصور شیشه فروش افزود: از جمله حوادث رخ داده می توان به وقوع سیل در شهرستان خوانسار اشاره نمود که طی آن یک نفر از اهالی این شهرستان جان خود را از دست داد و چند باب منزل مسکونی نیز دچار آبگرفتگی گردید. همچنین رانش زمین در شهرستان سمیرم موجب وارد آمدن خسارات جدی به قنوات و منابع زیرزمینی منطقه شده است.
   وی با اشاره به بروز طوفان شن در مسیر ارتباطی نائین به کاشان، از وارد آمدن خسارات بعدی به 250 وسیله نقلیه عبوری در این مسیر خبر داد.
   مدیرکل حوادث غیر مترقبه استان اصفهان گفت: میزان خسارت وارد آمده بر اثر این سوانح بالغ بر 3 میلیارد تومان بوده است که نسبت به سال گذشته با کاهش 25 درصدی مواجه بوده ایم.شیشه فروش، اجرای دقیق برنامه ریزی های انجام شده توسط این ستاد را در کنار تقویت نیروهای امدادی استان و اجرای برنامه های آموزشی مرتبط با این موضوعات را در مناطق حادثه خیز و انجام مانورهای گوناگون طی 2 ماه گذشته را از عوامل تاثیرگذار در تسریع عملیات امدادرسانی و ارائه خدمات به هنگام وقوع این حوادث دانست.

کلید واژه ها: اصفهان


نظر شما :