همکاری سازمان زمین‌شناسی کشور و ایدرو در زمینه سرمایه‌گذاری‌های صنعتی

۱۸ تیر ۱۳۸۶ | ۰۴:۱۸ کد : ۱۴۴۶۷ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۳۰۲
سرمایه‌گذاری‌های صنعتی و جهت‌گیری‌های استراتژیک و همچنین شناسایی.....

  سرمایه‌گذاری‌های صنعتی و جهت‌گیری‌های استراتژیک و همچنین شناسایی بازارهای اقتصادی جزو وظایف اساسی سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران است که با همکاری سازمان زمین‌‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور به عنوان یک پشتوانه خوب علمی و تحقیقاتی به نتایج قابل توجهی در زمینه سرمایه‌گذاری‌های صنعتی دست خواهد یافت.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌‌معدنی کشور مهندس مهدی مفیدی رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران(ایدرو) و معاون وزیر صنایع و معادن در خصوص نقاط مشترک موجود بین دوطرف یادآور شد: هر دو سازمان می‌توانند در تکمیل چرخه‌های سرمایه‌گذاری و شناسایی زمینه‌‌های سرمایه‌گذاری‌های تکمیلی و صنعتی با یکدیگر به همکاری بپردازند و اینجانب شخصا" این مسأله را تا حصول به نتیجه پیگیری خواهم کرد.

وی گفت: سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور به نتایج علمی و تحقیقاتی قابل توجهی در زمینه‌های تخصصی مربوط به خود دست یافته و به عنوان پشتوانه فعالیت‌های معدنی و گاه صنعتی کشور محسوب می‌شود.

مفیدی با بیان اینکه اولین نیازی که در سرمایه‌گذاری‌های مختلف کشور و همچنین انجام فعالیت‌‌های معدنی احساس می‌شود، وجود اطلاعات پایه است، یادآور شد: خوشبختانه سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور توانسته با گرد‌آوری تعداد قابل توجهی از کارشناسان خبره، به نتایج علمی و تحقیقاتی قابل توجهی در زمینه‌های تخصصی مربوط به خود دست یابد. رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران افزود: سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور به عنوان پشتوانه فعالیت‌های معدنی و گاه صنعتی کشور محسوب می‌شود که امیدوارم در راه تحقق اهداف خود هر روز بالنده‌تر از دیروز باشد.

وی در پایان ضمن رد هر گونه فعالیت سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در بخش معادن کشور، یادآور شد: مرز بین این سازمان و سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع‌معدنی ایران(ایمیدرو) و دیگر ارگان‌های معدنی کشور کاملا" مشخص است و ملزم به رعایت آن هستیم و تنها نقطه مشترک ما با این بخش‌‌ها، استعدادیابی در زمینه سرمایه‌گذاری‌‌های مختلف خواهد بود.

کلید واژه ها: سایر موارد


نظر شما :