صدور 2فقره پروانه بهره‌برداری از معادن سمنان

۲۲ مهر ۱۳۸۶ | ۰۳:۵۱ کد : ۱۵۵۹۰ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۹۱۵
در شهریور ماه سال جاری یک فقره مجوز اکتشاف از معادن، 2 فقره مجوز برداشت....

در شهریور ماه سال جاری یک فقره مجوز اکتشاف از معادن، 2 فقره مجوز برداشت، 4 فقره پروانه اکتشاف و 2 فقره پروانه بهره برداری از معادن از سوی سازمان صنایع و معادن استان سمنان صادر شده است.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور مهندس علی نظری رئیس سازمان صنایع و معادن استان سمنان با بیان اینکه در شهریور ماه سال جاری یک فقره مجوز اکتشاف از معادن توسط سازمان صنایع و معادن استان صادر شده است، تصریح کرد: طی همین دوره 2 فقره مجوز برداشت از معادن، 4 فقره پروانه اکتشاف و 2 فقره پروانه بهره برداری صادر شده است.

وی با بیان اینکه تعداد 114 فقره جواز تأسیس با سرمایه‌گذاری ثابت 1495668میلیون ریال توسط سازمان صنایع و معادن استان صادر شده است، تصریح کرد: بر همین اساس پیش‌بینی می‌شود برای سه‌هزار و 803نفر نیز در زمینه‌های مختلف صنعتی ایجاد شود.

رئیس سازمان صنایع و معادن سمنان در ادامه یادآور شد: طی این مدت تعداد 17 فقره پروانه‌ بهره‌برداری نیز با سرمایه‌گذاری ثابت بیش از 93341میلیون ریال و اشتغالزایی بیش از 231نفر در زمینه تولید انواع محصولات صنعتی از سوی سازمان صنایع و معادن استان سمنان تولید شده است.

نظری همچنین از ابطال 3فقره پروانه بهره برداری و صدور 16 فقره طرح توسعه در سمنان توسط سازمان صنایع و معادن استان خبر داد.

کلید واژه ها: سمنان


نظر شما :