طرح پی‌جویی شیل‌های شهرستان کوهرنگ با اعتبار بالغ بر ۲۰۰میلیون ریال

۰۷ آبان ۱۳۸۶ | ۰۶:۲۳ کد : ۱۵۷۷۶ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۱۰۸۱
با اعتبار بالغ بر دویست میلیون ریال، طرح پی‌جویی شیل‌های بیتومینه شهرستان....
با اعتبار بالغ بر دویست میلیون ریال، طرح پی‌جویی شیل‌های بیتومینه شهرستان کوهرنگ توسط کارشناسان سازمان صنایع و معادن استان چهارمحال وبختیاری در حال پیگیری است.
به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور مهندس رحمان کرمی رئیس سازمان صنایع و معادن استان چهارمحال و بختیاری از انجام طرح پی‌جویی شیل‌های بیتومینه در شهرستان کوهرنگ توسط کارشناسان سازمان صنایع و معادن این استان خبر داد و گفت: این طرح با اعتباری بالغ بر دویست‌میلیون ریال و در مساحتی به وسعت سه‌هزارو 800کیلومترمربع انجام می‌شود که در حال حاضر پیشرفت فیزیکی حدود 70 درصد کار صحرائی آن انجام شده است.
وی با بیان طی شش ماه نخست سال جاری بالغ بر 5/2 میلیون تن انواع مواد‌معدنی از معادن استان استخراج شده است، تصریح کرد: در بخش معدن استان تعداد 9فقره پروانه بهره‌برداری در زمینه تولید گروه مصالح ساختمانی با سرمایه‌گذاری ده‌میلیون‌وچهارصدوشصت‌وپنج‌هزار ریال صادر شده که زمینه اشتغال 66 نفر را نیز فراهم کرده است.
کرمی در پایان گفت: طی همین مدت بیست فقره پروانه اکتشاف و 2 فقره گواهینامه کشف با سرمایه‌گذاری بالغ بر سیصدوبیست‌وپنج میلیون ریال و میزان ذخیره سه‌هزاروهشتصدوهفتادوپنج‌ تن ماده‌معدنی صادر شده است.

کلید واژه ها: چهارمحال


نظر شما :