همایش زمین‌شناسی نفت ایران آغاز به‌کار کرد

۱۴ آبان ۱۳۸۶ | ۰۴:۵۵ کد : ۱۵۸۲۸ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۶۷۶
همایش زمین‌شناسی نفت ایران با حضور محققان، مدیران و کارشناسان داخلی....

همایش زمین‌شناسی نفت ایران با حضور محققان، مدیران و کارشناسان داخلی و خارجی در سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور آغاز به‌کار کرد.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور دکتر علیرضا بشری دبیر همایش  زمین‌شناسی نفت ایران گفت: این همایش با هدف ارتقاء دانش اساتید و کارشناسان زمین‌شناسی نفت و به روز کردن اطلاعات آن و همچنین بررسی آخرین دستاوردهای مربوط به مسائل زمین‌شناسی و اکتشاف ذخایر هیدروکربنی در ایران و جهان برگزار می‌شود.

وی افزود: مدل‌های اخیر ارائه شده و کاربرد آن در کاهش خطرپذیری عملیات اکتشافی و ارزیابی منابع نفتی، عدم قاطعیت در مدل‌سازی مخازن و نحوه مدیریت آن، سرشت نمایی مخازن نفتبر اساس داده‌های لرزه‌نگاری و نمای سه بعدی مخازن نفت از جمله محورهای برگزاری این همایش است.

رئیس انجمن زمین‌‌شناسی نفت ایران با بیان اینکه در این همایش شش روزه کارشناسان و اساتید از مناطق نفتی قم نیز بازدیدی خواهند داشت، یادآور شد: اساتیدی از کشورهای انگلستان، نروژ و آلمان در این همایش سخنرانی و بررسی مسائل پیرامون رشته تخصصی خود خواهند پرداخت.

یادآور می‌شود این همایش با همکاری سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، انجمن اروپایی زمین‌شناسان و مهندسان اروپا و انجمن زمین‌شناسی نفت ایران 12الی17آبان ماه سال جاری در سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور برگزار می شود.

کلید واژه ها: تهران


نظر شما :