همایش بانوان کارآفرین در حوزه صنعت و معدن کشور آغاز بکار کرد

۰۳ دی ۱۳۸۶ | ۰۷:۲۸ کد : ۱۶۳۵۸ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۸۲
نخستین همایش بانوان کارآفرین در حوزه صنعت و معدن کشور، به منظور ایجاد روحیه‌...

نخستین همایش بانوان کارآفرین در حوزه صنعت و معدن کشور، به منظور ایجاد روحیه‌کارآفرینی و اشتغالزایی، با حضور وزیر صنایع و معادن در محل شرکت ملی فولاد ایران آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور مهندس ثریا ظفری، مشاور وزیر صنایع و معادن در امور بانوان و خانواده هدف از برگزاری این همایش را ایجاد روحیه کارآفرینی و اشتغالزایی در بانوان این حوزه برشمرد و افزود : بیش از50 مقاله از بانوان کارآفرین سراسر کشور به دبیرخانه همایش ارسال شده  که با بررسی آنها در کمیته فنی، شش مقاله برگزیده شده و در همایش ارائه خواهد شد.

ظفری در خصوص نحوه انتخاب بانوان کارآفرین نمونه کشور  گفت: در کمیته بررسی بانوان کارآفرین نمونه کشور، پس از ارزیابی فهرست و مشخصات شمار زیادی از بانوان کارآفرین، 45 نفر انتخاب شده‌اند که 4 تن از آنان از بهره‌برداران معدن هستند و بقیه در صنایع مختلف به‌عنوان مدیران واحد کارآفرینی مشغول بکار هستند.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: اسامی و مشخصات این بانوان کارآفرین در بانک اطلاعاتی که درباره کارآفرینان صنعت و معدن راه اندازی شده درج می‌شود و به زودی اسامی سایر بانوان کارآفرین که تاکنون شناسایی نشده‌اند، وارد این بانک اطلاعاتی خواهد شد که این اقدام علاوه بر تشویق و ایجاد انگیزه برای این افراد، در دستیابی به راهکارهای حل مشکلات آنان و پیشبرد فعالیت‌های این عزیزان موثر خواهد بود.

گفتنی‌ست همایش مذکور با حمایت سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع‌معدنی، سازمان زمین‌شناسی واکتشافات‌معدنی کشور، شرکت ملی فولاد ایران،‌سازمان گسترش و نوسازی صنایع، سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، بانک صنعت و معدن، ایران خودرو، سایپا و پارس خودرو برگزار شده است.

کلید واژه ها: تهران


نظر شما :