بازدید وزیر صنایع و معادن از نمایشگاه دستاوردهای بانوان کارآفرین صنعت و معدن

۰۳ دی ۱۳۸۶ | ۱۰:۵۲ کد : ۱۶۳۵۹ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۲۳۵
علی‌اکبر محرابیان وزیر صنایع و معادن از نمایشگاه دستاوردهای بانوان کارآفرین...

علی‌اکبر محرابیان وزیر صنایع و معادن  از نمایشگاه دستاوردهای بانوان کارآفرین در حوزه صنعت و معدن کشور که عمدتا" بانوان نمونه و کارآفرین عهده‌دار آنها بودند، بازدید کرد.

به گزارش روابط‌‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور مهندس علی‌اکبر محرابیان وزیر صنایع و معادن  از نمایشگاه همجوار در  همایش بانوان کارآفرین در حوزه صنعت و معدن کشور بازدید کرد.

بر اساس این گزارش همایش مذکور به همت دفتر امور بانوان و خانواده وزارت صنایع و معادن و با حمایت سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع‌معدنی، سازمان زمین‌شناسی واکتشافات‌معدنی کشور، شرکت ملی فولاد ایران،‌سازمان گسترش و نوسازی صنایع، سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، بانک صنعت و معدن، ایران خودرو، سایپا و پارس خودرو برگزار شد.

این گزارش می‌افزاید شرکت‌های متعددی از بخش‌های مختلف خصوصی که عمدتا" بانوان نمونه و کارآفرین عهده‌دار آنها بودند، از جمله مجتمع صنابع شیلاتی ماهان خلیج‌فارس، شرکت بخاری گستران کیوان، چینی زرین ایران، لابراتوارهای داروهای گیاهی طبیعت زنده، پولاد سازان فرایند، مجتمع هنری مینیاتور ملیح و  سیمان مهر ماکو در این نمایشگاه حضور داشتند.

کلید واژه ها: تهران


نظر شما :