ششمین کنفرانس دانشجویی مهندسی معدن ایران برگزار می‌شود

۲۰ اسفند ۱۳۸۶ | ۰۴:۳۶ کد : ۱۶۹۴۰ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۹۳
به‌منظور ارائه آخرین دستاوردهای علمی و پژوهشی در زمینه‌های مختلف مهندسی...

به‌منظور ارائه آخرین دستاوردهای علمی و پژوهشی در زمینه‌های مختلف مهندسی معدن و صنایع‌معدنی و در جهت اعتلای سطح علمی دانشجویان این رشته، ششمین کنفرانس دانشجویی مهندسی معدن ایران در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور مهندس سلطانی دبیر ششمین کنفرانس دانشجویی مهندسی معدن ایران از برگزاری این کنفرانس در تاریخ 21الی22 اسفند ماه سال جاری خبر داد و گفت: به‌منظور ارائه آخرین دستاوردهای علمی و پژوهشی در زمینه‌های مختلف مهندسی معدن در جهت اعتلای سطح علمی دانشجویان، همکاری و ارتباط بیشتر بین دانشکده‌های مهندسی معدن کشور، ترویج مهارت‌های مورد نیاز دانشجویان و متخصصان بخش معدن، ایجاد و توسعه شبکه‌های استادان و متخصصان این رشته و آشنایی با افق‌های جدید، ششمین کنفرانس دانشجویی مهندسی معدن ایران به همت دانشکده معدن دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود.

وی افزود: دوره‌های قبلی کنفرانس در دانشگاه‌های تهران، صنعتی شاهرود، امیرکبیر، شهیدباهنر کرمان و صنعتی اصفهان برگزار شده و امسال برای دومین بار این کنفرانس در دانشگاه امیرکبیر برگزار خواهد شد.

سلطانی با بیان اینکه از 233 مقاله ارسال شده به دبیرخانه کنفرانس 64مقاله جهت چاپ در مجموعه مقالات کنفرانس انتخاب شد، یادآور شد: نمایشگاه معدن و صنایع‌معدنی(پلی‌تکنیک2008) با حضور شرکت‌های معتبر صنعتی و معدنی و همچنین کارگاه‌های آموزشی در حاشیه کنفرانس نیز برگزار می‌شود.

دبیر ششمین کنفرانس دانشجویی مهندسی معدن ایران از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی‌کشور، شرکت ملی مس ایران، سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع‌معدنی، وزارت صنایع و معادن و شرکت اطلس کوپکو را از نهادهای حمایت‌کننده از این همایش نام برد.

علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به دبیرخانه همایش واقع در خیابان حافظ، روبه‌روی سمیه، دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دانشکده مهندسی معدن طبقه ششم مراجعه و یا با شماره 64542940 تماس حاصل نمایند.

کلید واژه ها: تهران


نظر شما :