تبریک وزیرصنایع ومعادن به مناسبت نوروز

۱۴ فروردین ۱۳۸۷ | ۱۱:۵۹ کد : ۱۶۹۷۷ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۲۳۶
وزیر صنایع و معادن در پیامی ، فرا رسیدن نوروز سال 87 و سال نو را به مردم ایران و همه تلاشگران عرصه صنعت و معدن کشور تبریک ...
 

وزیر صنایع و معادن در پیامی ، فرا رسیدن نوروز سال 87 و سال نو را به مردم ایران و همه تلاشگران عرصه صنعت و معدن کشور تبریک گفت.
متن تبریک وزیر صنایع و معادن به این شرح است :
متخصصان و تلاشگران عرصه سازندگی و صنعت ایران زمین
در روزهای اغازین سال نو که آب و خاک وطن عزیزمان ایران، عطر بهار گرفته و بالنده می شود به فکر، سخن و تلاش تان برای برای بالندگی و سرافرازی و استقلال ایران اسلامی درود می فرستم و ادای احترام می کنم .
در این سال نکو که اولین روزهای بهارش مقارن با رویش بهاری ترین گل تاریخ جهان حضرت محمد مصطفی (ص) و امام ششم صادق آل محمد (ع )است، زلال ترین سلام ها و تبریک ها را نثار شما عزیزان سخت کوش می کنم .
در عید نوروز که سرآغاز طراوت طبیعت و جوان شدن جهان و تازه شدن فضای زندگی طبیعی انسان است، چه نیکوست که همراه با طراوت جهان، جان و دل انسان هم طراوت پیدا کند؛ طراوت جان و دل با ذکر خدا، با درخواست کمک از پروردگار، با رویاندن نهال خدمت رسانی خیرخواهی و نیک‏خواهی برای همه‏ی برادران و خواهران و برای همه‏ی بشریت.
در سالی که گذشت به گواه آمار مختلف صنعتی رشد خوبی در عرصه های مختلف شاهد بودیم و این موفقیت بدست نیامده مگر، با همت و غیرت ایرانی، اسلامی شما تلاشگران عرصه های صنعت و معدن کشور .
در این سال با توجه به فرمان مدبرانه رهبر فرزانه انقلاب، همه‏ی نیروهای ملی، نیروهای معتقد به آرمانهای بلند ملت ایران، مسئولان حوزه های صنعتی و جوانان پُرنشاط در این عرصه دست به دست هم داده و تلاش داشتند تا افق های بلند پیش رو در کسب استقلال و عزت ایران زمین را نزدیک سازند که الحق والانصاف در زمینه های مختلف موفقیت های چشمگیری هم کسب کرده اند.
در سال جدید نیز به فضل الهی شاهد تحولات عظیم اقتصادی و صنعتی در کشور خواهیم بود .
در این ساعات پایانی سال با ارج نهادن به همه کارها و موفقیت های صورت گرفته، به همه برادران و خواهرانم جدید یادآور می شوم که مسئولیت ما در این برهه های حساس بسیار سنگین و موثرتر می شود و نقش آفرینی یکایک ما در سطوح مختلف کاری و مدیریتی و کارگری ماندگار و تاثیر گذار در رشد و بالندگی نسل های آینده خواهد شد و اینکه فرد فرد تلاشگران و دست اندرکاران عرصه صنعت در صورت کسب موفقیت های سرنوشت ساز برای کشور، قهرمانان ماندگار در برگ های زرین تاریخ مجاهدت ها و فخر آفرینی های ایران زمین خواهند ماند .
در پایان با نثار زیباترین درودهای به همه همکاران و خانواده های محترمشان از ار درگاه خداوند تبارک و تعالی سالی مملو از سلامتی و بهروزی در راه خدمت صادقانه به نظام مقدس جمهوری اسلامی و نیل به اهداف عالیه زندگانی را برای یکایک شما آرزو می کنم . 

 


نظر شما :