دومین جلسه تخصصی معاونت اکتشاف سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور

۳۱ اردیبهشت ۱۳۸۷ | ۰۹:۱۹ کد : ۱۷۴۱۴ گزارش تصويري
تعداد بازدید:۵۷۷
به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، نشست...

به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، نشست هماهنگی و توجیهی معاون اکتشافات معادن و مسوولان اکتشاف این سازمان با مشاوران و پیمانکاران بخش معدن استان‌های خراسان رضوی، شمالی و جنوبی در مدیریت مرکز مشهد برگزار شد.

بر اساس گزارش موجود این نشست که با حضور معاونان اکتشاف و برنامه‌ریزی، توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور و معاونان معدنی سازمان‌های صنایع و معادن استان‌های خراسان تشکیل شد، حاضران برنامه‌های صورت گرفته در این بخش را بررسی کرده و مشاوران و پیمانکاران بخش معدن به توضیح پروژه‌های کاری خود پرداختند.

گفتنی‌ست مهندس ناصر عابدیان معاون اکتشاف سازمان زمین‌شناسی ضمن تشکر از موفقیت خرید خدمات از مشاوران و پیمانکاران این بخش در توسعه اکتشاف، رویکرد سازمان متبوع خود را توجه به بخش خصوصی در توسعه این فعالیت‌ها عنوان کرد.

همچنین مهندس بهروز برنا مدیر امور اکتشاف نیز به توضیح پروژه‌های واگذار شده به مشاوران این بخش در استان‌های خراسان پرداخت و مهندس فرهادیان معاون برنامه‌ریزی، توسعه مدیریت و پشتیبانی نیز از هماهنگی و همکاری بخش اکتشاف این سازمان با سایر بخشها و فعالیت‌های اکتشافی کشور و نقش آن در توسعه فعالیت‌های اکتشافی اظهار رضایت کرد.

در ادامه اعضاء از موزه علوم‌زمین مدیریت زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی شمال‌شرق کشور به مناسبت روز جهانی موزه و میراث فرهنگی بازدید به عمل آوردند و از نزدیک با فعالیت‌های صورت گرفته جهت غنی‌سازی نمونه‌های موجود در این بخش آشنا شدند.

کلید واژه ها: خراسان رضوى


نظر شما :