کارگاه آموزشی مطالعه مغزه‌های دریایی به منظور بررسی اقلیم دیرینه

۱۳ خرداد ۱۳۸۷ | ۱۰:۳۵ کد : ۱۷۵۰۷ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۳۱۴
به منظور بررسی اقلیم دیرینه، کارگاه آموزشی مطالعه مغزه‌های دریایی از سوی...

به منظور بررسی اقلیم دیرینه، کارگاه آموزشی مطالعه مغزه‌های دریایی از سوی مدیریت زمین‌شناسی دریایی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، کارگاه آموزشی مطالعه مغزه‌های دریایی به منظور بررسی اقلیم دیرینه 29 خرداد ماه سال جاری در مرکز پژوهش‌های کاربردی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور واقع در کرج برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش موضوعات مورد بحث شامل اهمیت مطالعات پالئوکلیماتولوژی در کشور، روش‌های مطالعاتی و کاربرد ایزوتوپ‌های پایدار در تعیین اقلیم گذشته است که توسط دکتر راضیه لک و دکتر فریدون غضبان ارائه خواهد شد.

هزینه‌های شرکت در دوره به همراه پذیرایی و نهار1500000 ریال برای علاقه‌مندان آزاد و 1000000ریال برای دانشجویان اعلام شده است.

مدیریت زمین‌شناسی دریایی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور از علاقمندان دعوت می‌کند تقاضای کتبی خود شامل نام و نام خانوادگی، ‌مدرک و ‌رشته تحصیلی، نشانی‌محل کار و تلفن تماس را حداکثر تا تاریخ 25 خرداد به آدرس تهران میدان آزادی، بلوار معراج، ‌سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، ‌مدیریت زمین‌شناسی دریایی ارسال و یا به شماره‌های 66070551 – 66070561 ارسال نموده و به منظور کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های64592245  یا 64592319 تماس حاصل نمایند.

لازم به ذکر است پس از بررسی درخواست‌ها جهت واریز هزینه ثبت نام با متقاضیان تماس گرفته خواهد شد و در پایان کارگاه آموزشی گواهی انجام دوره صادر خواهد شد.

کلید واژه ها: تهران


نظر شما :