بازدید وزیر معادن افغانستان از مدیریت زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی منطقه شمال شرق

۲۹ آبان ۱۳۸۷ | ۰۲:۲۶ کد : ۱۸۳۵۱ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۸۹
ابراهیم عادل، وزیر معادن جمهوری اسلامی افغانستان و هیات همراه وی از مدیریت زمین‌شناسی ...

به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، بنا به دعوت سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور و در راستای همکاری‌های بین‌المللی این سازمان، آقای ابراهیم عادل، وزیر معادن جمهوری اسلامی افغانستان و هیئت همراه وی، پس از فرودگاه کابل وارد فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد شدند و مورد استقبال معاون استاندار خراسان رضوی و مدیر زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی منطقه شمال شرق و جمعی از مقامات استانی قرار گرفتند.

هیئت مذکور سپس از بخش‌های مختلف مدیریت زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی منطقه شمال شرق بازدید به عمل آوردند و با عملکرد و توانمندی‌های این مرکز آشنا شدند. ایشان در پایان از موزه علوم زمین مدیریت مرکز مشهد بازدید کرده و در سالن آمفی‌تئاتر مدیریت گردهم آمدند.

در این مراسم مهندس روشن‌روان سرپرست زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی منطقه شمال شرق ضمن خوش آمدگویی به بازدیدکنندگان و وزیر معادن افغانستان، اهمیت این بازدید را در توسعه همکاری‌ها موثر دانسته و مهندس طاهری نیز ضمن خوش‌آمدگویی، گزارشی از روند تاسیس این مدیریت را برای حاضران ایراد کرد.

در ادامه آقای مهندس مروج‌الشریعه معاون برنامه‌ریزی استانداری خراسان رضوی ضمن خوش‌آمدگویی به وزیر معادن افغانستان بازدید ایشان از بزرگترین مرکز تحقیقات زمین‌شناسی در شرق کشور را مایه افتخار دانسته و بر گسترش روابط به ویژه در بخش اکتشافات‌معدنی و زمین‌شناسی با توجه به مشترکات زیاد به لحاظ سرزمینی را حائز اهمیت دانست.

 


نظر شما :