چهارمین همایش ملی زمین‌شناسی و محیط‌زیست برگزار می شود

۱۰ اسفند ۱۳۸۷ | ۰۸:۰۷ کد : ۱۸۷۸۵ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۹۷
چهارمین همایش ملی زمین‌شناسی و محیط‌زیست 21و22 اسفند ماه سال جاری...

چهارمین همایش ملی زمین‌شناسی و محیط‌زیست 21و22 اسفند ماه سال جاری به همت دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر و با همکاری باشگاه پژوهشگران جوان برگزار می‌شود.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، چهارمین همایش ملی زمین‌شناسی و محیط‌زیست با محیط‌زیست با محورهای پژوهش‌های کاربردی در کلیه شاخه‌های علوم‌زمین، پژوهش‌های کاربردی در محیط‌زیست و روش‌های ارزیابی زیست‌محیطی و دستاوردهای علمی در معدن، ذخایر انرژی، نفت، گاز و انرژی‌های‌نو، به همت دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر و با همکاری باشگاه پژوهشگران جوان برگزار می شود.

گفتنی‌ست نوآوری و توسعه کاربردی پژوهش‌های علمی، راهکارهای توسعه اقتصادی با تکیه بر علوم‌زمین، پژوهش‌ها و فعالیت‌های بین رشته‌ای دانشگاهی در مطالعات علوم‌زمین و چشم‌انداز فعالیت‌های مرتبط با علوم‌زمین و جایگاه ایران در منطقه به عنوان رویکردهای این همایش یاد شده است.

یادآور می‌شود، موسسه آموزشی عالی آزاد سحاب، پژوهشکده سوانح طبیعی، مرکز صلح و محیط زیست، سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع‌معدنی ایران، گروه پژوهشی زمین‌کاو، پایگاه داده‌های علوم‌زمین، سازمان حفاظت محیط زیست، سازمات صنایع و معادن استان تهران، ستاد محیط‌زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران و دانشگاه‌های آزاد واحد شهر ری، واحد قیام‌دشت و واحد تهران مرکزی نیز در این همایش حضور دارند.


نظر شما :