سایت مرکز تحقیقات زمین‌شناسی دریایی بندرانزلی راه‌اندازی شد

۳۱ مرداد ۱۳۸۸ | ۰۸:۵۹ کد : ۱۹۴۵۰ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۷۳۷
به منظور جمع‌آوری و متمرکز کردن اطلاعات زمین‌شناسی دریایی کشور، سایت مرکز تحقیقات زمین‌شناسی دریایی بندرانزلی...

به منظور جمع‌آوری و متمرکز کردن اطلاعات زمین‌شناسی دریایی کشور، سایت مرکز تحقیقات زمین‌شناسی دریایی بندرانزلی راه‌اندازی شد.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، دکتر پانته‌آ گیاهچی مسوول مرکز تحقیقات زمین‌شناسی دریایی بندرانزلی از راه‌اندازی سایت این مرکز خبر داد و گفت: با راه‌اندازی این بخش در سایت مرکزی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور بسترسازی مناسب و مقدمات جمع‌آوری و متمرکز کردن اطلاعات پایه در بخش زمین‌شناسی دریایی کشور فراهم شده است.

وی با بیان این‌که این سایت قابلیت معرفی اهداف مدیریت زمین‌شناسی دریایی واحد بندرانزلی را خواهد داشته، یادآور شد: با راه‌اندازی این سایت علاوه بر کاهش حضور ارباب‌رجوع به اطلاعات موردنیاز، اجرای فعالیت‌ها با سرعت بیشتری انجام می‌شود و همه اطلاعات در زمینه گردهمایی‌ها، مقاله‌ها، پیوندها، آلبوم تصاویر، گزارش‌ها، پرسش و پاسخ در حیطه علوم دریایی در استان گیلان و سراسر کشور در یک مکان جمع‌آوری می‌شود.

گیاهچی افزود: در حال حاضر این سایت به جمع‌آوری اطلاعات بیشتری از زمین‌شناسی دریایی می‌پردازد و توسعه آن نیز با همکاری مدیریت زمین‌شناسی دریایی سازمان زمین‌‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور نهایی خواهد شد.

مسوول مرکز تحقیقات زمین‌شناسی دریایی بندرانزلی با بیان این‌که برگزاری کنفرانس بین ارگان‌های دولتی و دانشگاه‌ها، راه‌اندازی اتوماسیون مرکز بندرانزلی، تبادل اطلاعات از طریق کارشناسان در بهبود ساختار این مدیریت تاثیرگذار خواهد بود، یادآور شد: با ایجاد ساختار مناسب برای فناوری اطلاعات وایجاد پایگاه اطلاع‌رسانی به‌وسیله شبکه اطلاع‌رسانی در وزارت صنایع‌ومعادن، مدیریت زمین‌شناسی دریایی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور بیش از گذشته منشا خدمتگزاری خواهد بود.

کلید واژه ها: گیلان


نظر شما :