افتتاح سومین همایش کنفرانس معدن ایران

۰۷ بهمن ۱۳۸۸ | ۱۲:۳۶ کد : ۱۹۷۹۵ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۱۰۶۴
سومین کنفرانس مهندسی معدن صبح امروز با حضور متخصصان و کارشناسان این....

به گزارش روابط عمومی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور در مراسم افتتاحیه این کنفرانس حجت الاسلام سلیمانی امام جمعه بافق، مهندس هراتی نیک مدیرعامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی، مهندس پورفرجام رئیس اداره صنایع و معادن یزد، مهندس پلارک مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی، دکتر مهدی سالاری رئیس انجمن مهندسی معدن ایران و هرمزناصرنیا از پیشکسوتان معدن به ایراد سنخرانی پرداختند.

گفتنی‌ست این کنفرانس با همکاری سه جانبه انجمن مهندسی ایران، دانشگاه یزد و شرکت سنگ آهن مرکزی ایران در جوار معدن بزرگ سنگ چغارت در حال برگزاری است .وزارت صنایع و معادن سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور، شرکت تهیه و تولید مواد معدنی، سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران، شرکت صنعتی و معدنی چادرملو و ... از جمله حامیان این همایش هستند.

در پایان مراسم افتتاحیه عصر امروز جلسه‌ای بین انجمن‌های علمی دانشجویی وانجمن مهندسی معدن برگزار می‌شود که هدف از این نشست معرفی عملکرد انجمن‌ها و بررسی راهکارهایی جهت توسعه روابط بین آنها اعلام شده است. دستور جلسه این نشست به شرح زیر است:

- ساماندهی حوزه دانشجویی انجمن مهندسی معدن ایران

- تعریف مسابقات علمی دانشجویی در سطح کشور

- بحث و تبادل نظر راجع به نحوه همکاری بین انجمن مهندسی معدن و بخش دانشجویی

کلید واژه ها: یزد


نظر شما :