نقشه‌های زمین‌شناسی برتر انتخاب و معرفی شدند

۲۴ اسفند ۱۳۸۸ | ۰۷:۲۹ کد : ۱۹۸۷۰ گزارش تصويري
تعداد بازدید:۷۳۵
سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور از میان 110 نقشه زمین‌شناسی....

سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور از میان 110 نقشه زمین‌شناسی، 6 نقشه را به عنوان برترین‌های زمین‌شناسی انتخاب و معرفی کرد.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، هیات داوران انتخاب نقشه‌های زمین‌شناسی برتر پس از بررسی و تحقیق از میان کاندید‌های موجود از میان 110 نقشه، 6 نقشه را به عنوان برترین‌ها انتخاب و معرفی کردند که مقام نخست به نقشه زمین‌شناسی حسین‌آباد آشوری با امتیاز 29/88 به خانم حمیده رشید از کارشناسان معاونت زمین‌شناسی تعلق یافت.

همچنین امتیاز دوم تا ششم نقشه‌های برتر زمین‌شناسی به ترتیب به آقایان خلیل بهارفیروزی برای تهیه نقشه زمین‌شناسی ماسوله با امتیاز 43/74، مهرداد قهرایی‌پور برای نقشه قهرود با امتیاز 30/73، علی اژدری برای نقشه راهدار با امتیاز 23/69، علی جعفریان نقشه‌های زمین‌شناسی فشند با امتیاز 14/68 و مسیب سبزه‌ای برای نقشه زمین‌شناسی علی‌آباد با امتیاز 95/65 تعلق یافت.

همچنین خانم‌ها و آقایان فریبا عروج‌نیا به عنوان سنگ‌شناس موثر برتر، کوروش محمدی‌ها، قدرت‌ا... رستمی پایدار و منیره پشت‌کوهی زمین‌شناسان همراه برتر، سعید محمدی تکنسین موثر برتر و کوروش توکلی دیرینه‌شناس موثر معرفی شدند.

بر اساس این گزارش از محمدرضا عبداللهی برای تهیه نقشه زمین‌ ریخت‌شناسی برتر منطقه کردان، شرکت مهندسان مشاور کاوشگران برای تهیه نقشه زمین‌شناسی مهندسی برتر، شرکت مهندسان مشاور زمین آب‌پی برای تهیه نقشه مخاطرات زمین‌شناختی برتر کرمان و شرکت مهندسان مشاور پی‌سنگ برای تهیه نقشه آب زمین‌شناسی و زمین‌شناسی زیست‌محیطی برتر تبریز تقدیر و تشکر به عمل آمد.

یادآور می‌شود داوران پس از بررسی و تحقیق از میان کاندید‌های موجود؛ به معرفی و تقدیر از برترین‌های زمین‌شناسی کشور نیز پرداختند و به پاس نکوداشت از بزرگان علوم‌زمین از دکتر منصور علوی‌نائینی به عنوان زمین‌شناس پیشکسوت قدردانی کردند.

گفتنی‌ست هیات داوران دکتر محمدحسن کریم‌پور؛ به عنوان زمین‌شناس برتر سال، ترجمه کتاب مرتبط در بخش معدن و زمین‌شناسی از سوی دکتر فرید مر، کتاب‌های تالیف شده به همت دکتر سیدعلی آقانباتی (فرهنگ چینه‌شناسی ایران 3 جلد–جلد اول پرکامبرین- سیلورین و جلد دوم دوونین- پرمین جلد سوم تریاس)، دکتر ناصر حافظی‌مقدس، دکتر محمد غفوری، دکتر عبدالحسین امینی و دکتر عطاء شاکری دانشجوی برتر را به عنوان برترین‌های زمین‌شناسی کشور اعلام کردند.


نظر شما :