همایش ملی سنگ‌های قیمتی در مشهد برگزار می‌شود

۳۱ فروردین ۱۳۸۹ | ۰۸:۴۳ کد : ۱۹۹۲۸ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۷۵۱
همایش ملی سنگ‌های قیمتی در مشهد نهم و دهم اردیبهشت همزمان با نمایشگاه طلا و جواهر در نمایشگاه بین‌المللی مشهد ...

همایش ملی سنگ‌های قیمتی در مشهد نهم و دهم اردیبهشت همزمان با نمایشگاه طلا و جواهر در نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار می‌شود.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، محمدجواد پیش‌بین دبیر دومین همایش ملی جایگاه سنگ‌های قیمتی و نیمه‌قیمتی گفت: با توجه به درخواست متقاضیان شرکت در همایش آخرین مهلت ارسال مقاله تا تاریخ 25 فروردین ماه و آخرین مهلت درخواست شرکت همایش تا 31 فروردین جاری تمدید شده است.

وی گفت: جایگاه سنگ‌های قیمتی و نیمه قیمتی در اقتصاد ایران و جهان، اثرات سنگ‌های قیمتی و نیمه‌قیمتی در اقتصاد ایران و جهان، کاربرد سنگ‌های قیمتی در اشتغال و بهبود شاخص‌های اقتصادی، کاربرد سنگ‌های قیمتی و نیمه‌قیمتی در محصولات صنایع دستباف، طراحی جواهرات و سنگ‌های مصنوعی از جمله موضوعات تعیین شده برای ارائه مقاله است.

همایش یادشده با همکاری مشترک سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور، سازمان‌های صنایع و معادن، میراث‌فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و نظام مهندسی معدن استان، شرکت‌ شهرک‌های صنعتی استان، نمایشگاه بین‌المللی مشهد و توسعه ایرانگردی و جهانگردی، اتحادیه‌های صنفی طلا وجواهر، فیروزه و عقیق مشهد، انجمن تخصصی گوهرشناسی و موسسه آموزشی و پژوهشی صنایع و معادن الماس به مدت دو روز برگزار می‌شود.

دبیر همایش ملی سنگ‌های قیمتی ونیمه‌قیمتی گفت: علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی اینترنتیwww.giae-gem.com مراجعه کنند و یا با تلفن‌های دبیرخانه علمی همایش 2256811 و 2256810 تماس بگیرند.


نظر شما :