معرفی مدیر جدید مرکز زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی جنوب کشور

۲۱ فروردین ۱۳۹۰ | ۰۸:۵۴ کد : ۲۰۵۵۶ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۷۳
طی حکمی از سوی رئیس سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، مهندس طهمورث یوسفی ...
طی حکمی از سوی رئیس سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، مهندس طهمورث یوسفی به عنوان سرپرست جدید مرکز شیراز انتخاب و معرفی شد.


به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، مهندس محمدتقی کره‌ای رئیس این سازمان طی حکمی آقای مهندس طهمورث یوسفی را به عنوان  سرپرست مرکز شیراز منصوب کرد.


در این جلسه که با حضور مدیران ارشد سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور و همکاران مرکز شیراز برگزار شد ضمن تشکر از خدمات و تلاش‌های مدیر سابق مرکز، مهندس طهمورث یوسفی به عنوان سرپرست جدید مرکز معرفی شد.


دکتر جعفر طاهری معاون برنامه‌ریزی توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور تغییر و تحول را از اجزاء تفکیک‌ناپذیر یک سیستم محرک و پویا دانست و گفت: خوشبختانه ناخشنودی از مدیریت قبلی نبوده و هدف تنها جاری کردن خون تازه در رگ‌های مرکز بوده که امید است فرصت پیش آمده که نیروهای جوان و پرهمت است به اهداف تدوین شده سازمان دست یابد.


وی با بیان این که گردش مدیریتی همواره مدنظر رئیس سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور بوده، یادآور شد: با توجه به سفرهای استانی رئیس‌جمهور و هیئت دولت، توسعه مدیریت‌های منطقه‌ای به عنوان سیاست سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور عنوان شده است.


در ادامه مهندس طهمورث یوسفی مدیر زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی منطقه جنوب کشور(شیراز) درباره برنامه‌های راهبردی این مرکز  گفت: برنامه محوری در مرکز و توجه ویژه به برنامه‌ریزی مستمر و مداوم، توجه به ارتقای سطح علمی و همکاران، تشکیل بخش‌های تخصصی و توسعه آن، توسعه فعالیت‌های پژوهشی و کاربردی، ارتباط با سایر مدیریت‌های منطقه‌ای و مشارکت در پروژه‌های پژوهشی و کاربردی و توسعه تعاملات و ارتباطات با سازمان‌ها و مسئولیتی استانی و منطقه‌ای از برنامه‌های آتی این مجموعه است.


نظر شما :