یازدهمین نمایشگاه کتاب علوم‌زمین سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور

۱۰ خرداد ۱۳۹۰ | ۱۰:۱۸ کد : ۲۰۶۴۳ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۵۹۸
یازدهمین نمایشگاه کتاب علوم‌زمین طی روزهای 7 تا 17 خرداد در سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور ...

یازدهمین نمایشگاه کتاب علوم‌زمین طی روزهای 7 تا 17 خرداد در سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، خانم اکرم فراهانی سرپرست کتابخانه سازمان  از آغاز به کار یازدهمین نمایشگاه کتاب طی روزهای 7 تا 17 خرداد خبر داد و گفت: کتابخانه سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور یکی از روزآمدترین مراکز اطلاع‌رسانی در حوزه علوم زمین است که همگام با مراکز و دفاتر 11 گانه در سطح کشور بخش وسیعی از نیازهای اطلاعاتی مورد نیاز را تامین می‌کند.

وی با اشاره به پیشرفت تکنولوژی در سطح اطلاع‌رسانی در دنیا، یادآور شد: کتابخانه سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور نیز همگام با دیگر مراکز اطلاع‌رسانی در راستای پیاده‌سازی کتابخانه الکترونیکی و به‌روز گام برداشته و امیدوار است در آینده نه چندان دور بتواند خدمات e- book   را به کارشناسان و پژوهشگران و صاحب‌نظران در حوزه علوم زمین ارائه دهد.

فراهانی تصریح کرد: هر ساله با برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی کتاب تهران منابع کتابخانه به‌روز می‌شود و امسال نیز مانند سال‌های گذشته 590 عنوان کتاب لاتین، 900 عنوان کتاب فارسی و 100 سی‌دی و منابع خریداری شده برای مراکز 11 گانه و تهران در معرض دید علاقه‌مندان قرار دارد.

سرپرست کتابخانه سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور در پایان تاکید کرد: همزمان آخرین نقشه‌های زمین‌شناسی در مقیاس‌های مختلف که در پایان سال 89 تهیه شده‌اند، پیش‌روی علاقه‌مندان قرار دارد.


نظر شما :