نشست مرکز تحقیقات زمین‌شناسی و اکتشافی و مرکز رشد واحد‌های فناوری بندرانزلی

۳۰ شهریور ۱۳۹۰ | ۰۷:۴۳ کد : ۲۰۷۸۶ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۲۴۰
نخستین نشست سرپرست مرکز رشد و فناوری شهرستان بندرانزلی با مسوولان مرکز رشد علوم‌زمین...

نخستین نشست سرپرست مرکز رشد و فناوری شهرستان بندرانزلی با مسوولان مرکز رشد علوم‌زمین سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، به نقل از مرکز تحقیقات زمین‌شناسی و اکتشافی گیلان، به‌منظور آشنایی بیشتر و ایجاد زمینه‌ همکاری‌های دو جانبه، سرپرست مرکز زمین‌شناسی و اکتشافی گیلان به همراه سرپرست و کارشناس مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته علوم‌زمین سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، ضمن بازدید از شرکت‌های مستقر در مرکز رشد واحدهای فناوری شهرستان بندرانزلی، در نخستین نشست مشترک با سرپرست رشد واحدهای فناور در این مرکز شرکت کرد.

خانم بهاره پورمرادی، سرپرست مرکز رشد و واحدهای فناور بندرانزلی در این نشست ضمن خوشامدگویی به کارشناسان سازمان به ارائه گزارشی از عملکرد مرکز رشد و برخی دستاوردهای واحدهای فناور فعال و پتانسیل و توان بالای شرکت‌های استان پرداخت و بر ضرورت حمایت بیش از پیش از این شرکت‌ها در راستای ایده‌های نو تاکید کرد.

در این دیدار دکتر پانته‌آ گیاهچی، سرپرست مرکز پژوهش‌های زمین‌شناسی و اکتشافی استان گیلان و مهندس غلامحسین قربان‌کریمی سرپرست مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته علوم‌زمین، ضمن معرفی مرکز رشد و فناوری‌های پیشرفته علوم‌زمین سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور درباره استفاده از منابع علوم‌زمین و امکان معرفی و اجرای پروژه‌های کاربردی و نوین علوم‌زمین برای همکاری‌های لازم خبر داد.

گفتنی است فراهم شدن زمینه‌ انعقاد تفاهم‌نامه همکاری متقابل مرکز رشد واحدهای فناوری شهرستان بندرانزلی با سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، تشکیل کارگروه تخصصی مرکز رشد علوم‌زمین، همکاری و نظارت با طرح‌های مرتبط با علوم‌زمین نیز از دیگر نتایج این نشست بود.نظر شما :