ایران کشوری با الگوی مردم‌سالاری دینی در قلوب ملت‌های آزاده و مسلمان دنیا

۰۶ آبان ۱۳۹۰ | ۱۷:۰۷ کد : ۲۰۸۳۸ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۵۹
معاون سیاسی و امنیتی استانداری آذربایجان شرقی در مراسم افتتاحیه نمایشگاه ...

معاون سیاسی و امنیتی استانداری آذربایجان شرقی در مراسم افتتاحیه نمایشگاه دستاوردهای دولت، از ایران به‌عنوان کشوری با الگوی مردم‌سالاری دینی در قلوب ملت‌های آزاده و مسلمان دنیا یاد کرد.

به گزارش روابط‌عمومی و سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، دکتر آژیده رییس ستاد برگزاری نمایشگاه دستاوردها و توانمندی‌های دولت در آذربایجان شرقی و معاون سیاسی و امنیتی این استان در مراسم افتتاحیه با بیان این‌که بیش از 120دستگاه اجرایی شاغل در بخش‌‌های مختلف خدمتگزاری به مردم در این نمایشگاه حضور دارند، یادآور شد: این نمایشگاه گوشه‌ای از خدمات دولت خدمتگزار نهم و دهم را به نمایش گذاشته و فضایی برای ارائه دستاوردها و خدمات کارگزاران و خدمتگزاران دولت به ملت را فراهم کرده است.

وی افزود: شهروندان باید با مراجعه به این نمایشگاه، ضمن بازدید از دستاوردهای دولت و ارائه نظرات و پیشنهادات خود به مسوولان، یک صحنه تعامل دوجانبه بین دولت و ملت را به‌وجود آورند.

آژیده با بیان این‌که جمهوری اسلامی ایران به‌عنوان کشوری با الگوی مردم‌سالاری دینی در قلوب ملت‌های آزاده و مسلمان دنیا از جایگاه مناسبی برخوردار است، خاطرنشان کرد: سیاست‌های عزت‌مدارانه نظام جمهوری اسلامی ایران ذهنیت مناسبی را از کشورمان در میان ملت‌های دورافتاده دنیا به‌وجود آورده است.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری آذربایجان شرقی با بیان این‌که استکبار جهانی با تمام قوا دربرابر نظام و دولت جمهوری اسلامی ایران ایستاده، یادآور شد:آنها در تلاش هستند تا دولت نتواند در راستای عدالت‌خواهی به ملت خود خدمت کند ولی به لطف الهی و همت خدمتگزاران این نظام در صحنه‌های مختلف پیشرفت چشم‌گیری داشته‌ایم.

وی دستاوردهای موجود در بخش‌های مختلف کشور را مرهون توکل، ایمان، خودباوری و روحیه بالا و اعتماد مردم به دولت خدمتگزار دانست که با رهنمودهای مقام معظم رهبری و دیپلماسی عمومی دولت در صحنه‌های بین‌المللی به دست آمده و باعث رشد بیداری اسلامی در سراسر جهان شده است.

آژیده مسوولان و دست‌اندرکاران دولت را نیازمند به ارائه انتقادات سازنده و منصفانه ازسوی صاحبنظران عنوان کرد و گفت:انتقاد مشفقانه رشد و توسعه همه‌جانبه کشور را به همراه دارد ولی متاسفانه گاهی انتقام جایگزین انتقاد سازنده می‌شود.

 

 

 نظر شما :