حضور مدیرکل جدید روابط عمومی وزارت صنعت؛ معدن ، تجارت در غرفه ماهنامه علوم‌زمین و معدن

۱۰ آبان ۱۳۹۰ | ۱۷:۲۳ کد : ۲۰۸۴۲ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۵۹
به گزارش روابط عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور ؛ در حاشیه نشست مدیران روابط عمومی وزارت صنعت ، معدن و تجارت و سازمانهای تابعه در محل هجدهمین نمایشگاه مطبوعات ...

مدیرکل جدید روابط عمومی وزارت صنعت، معدن و تجارت با حضور در هجدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی و خارجی ،  از غرفه ماهنامه علوم زمین و معدن  در این نمایشگاه بازدید و از نزدیک با فعالیت‌های صورت‌گرفته در روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور آشنا شد .

به گزارش روابط عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور ؛ در حاشیه نشست مدیران روابط عمومی وزارت صنعت ، معدن و تجارت و سازمانهای تابعه در محل هجدهمین نمایشگاه مطبوعات ، حسین پرسان که از سوی وزیر صنعت ، معدن و تجارت به عنوان مدیرکل جدید روابط عمومی این وزارتخانه معرفی شده بود ، در این جلسه حضور داشت و به بیان دیدگاهها و نظرات خود در خصوص راهبری جدید روابط عمومی این وزارتخانه پرداخت .

پرسان با تقدیر و تشکر از فعالیتهای صورت گرفته در طول زمان مدیریت قبلی روابط عمومی وزارت صنعت ، معدن و تجارت ،  بر لزوم تقویت همکاری بین این وزارتخانه و سازمانهای تابعه تاکید کرد .

پیش از این علیرضا شجاعی مدیرکل روابط عمومی وزارت صنعت، معدن و تجارت بوده است.

 


نظر شما :