بررسی عملکرد و برنامه‌های سال جدید مرکز پژوهشهای زمین شناسی و اکتشافی گیلان

۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۱ | ۱۴:۵۴ کد : ۲۱۰۸۶ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۶۸۱
به‌گزارش روابط عمومی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور در این دیدار نوروزی که با حضور معاون امورهماهنگی عمرانی و مدیرکل مدیریت بحران استان برگزار شد...

استانداری استان گیلان دردومین هفته از سال نو، میزبان مدیر و کارشناسان مرکز پژوهش‌های زمین‌شناسی و اکتشافی گیلان بود .

به‌گزارش روابط عمومی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور در این دیدار نوروزی که با حضور معاون امورهماهنگی عمرانی و مدیرکل مدیریت بحران استان برگزار شد، سرپرست مرکز پژوهشهای زمین شناسی و اکتشافی گیلان، به  فعالیتهای انجام شده این مرکز در سال 1390 اشاره کرد.

گیاهچی ضمن قدردانی از زحمات مدیران استانداری گیلان در سال 1390، این سطح از فعالیتها را زمینه ساز عمران و آبادی استان گیلان دانست و خواستار همکاری مدیران و کارکنان استانداری گیلان برای تحقق برنامه ها و اهداف توسعه این مرکز در سال 91 شد.

وی  در خاتمه ، تحقق اهداف توسعه پایدار گیلان را در گرو مشارکت و همکاری فعال مدیران استانی و تمامی دستگاهها و نهادهایی اجرایی دانست و ابراز امیدواری کرد این همکاریها در سال جدید که از سوی مقام معظم رهبری به سال تولید ملی و حمایت ازکار و سرمایه ایرانی مزین شده است، افزایش یابد.

گفتنی‌است، درپایان این دیدار،  مدیران استانداری گیلان ضمن تشکر و تبریک سال نو ، با اشاره به برنامه‌هایی چون  مطالعات جامع زمین شناسی پزشکی، مکان یابی دفن زباله در  شهرهای استان ، شناسایی رفتار گسله های لرزه ای بستر دریا و کرانه های جنوبی کاسپین، ابراز امیدواری کرد که برنامه‌های مذکور با حمایت استانداری در سال 91 از سوی این مرکز به مرحله اجرا برسد.


کلید واژه ها: گیلان


نظر شما :