بازدید رئیس امور ساختار نظام اداری معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۱ | ۱۷:۲۲ کد : ۲۱۱۷۴ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۱۰۹۳
به دنبال بازدید مسئولان در یکصدمین سفر استانی هیات دولت، رئیس امور ساختارهای نظام اداری معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری...

به دنبال بازدید مسئولان در یکصدمین سفر استانی هیات دولت، رئیس امور ساختار نظام اداری معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی نیز از مدیریت زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی منطقه شمال شرق بازدید کرد.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، دکتر سید مهدی میرحسینی زواره، رئیس امور ساختارهای نظام اداری معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست‌جمهوری از مدیریت زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی منطقه شمال شرق کشور بازدید کرد و با فعالیت‌ها و ساختار اداری و تشکیلاتی این مدیریت آشنا شد.

در این بازدید که پیش از ظهر امروز و همزمان با هفتمین روز از سفر استانی زئیس‌جمهور و هیات دولت به خراسان رضوی انجام شد، دکتر جعفر طاهری، مشاور رئیس سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور  در امور  مراکز و  مهندس جمال روشن‌روان، مدیر زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی منطقه شمال شرق در جلسه‌ای که با حضور مسئولان بخش‌های مختلف این مجموعه برگزار شد، مواردی از اصلاح ساختار اداری و اهمیت دادن به جذب نیروهای متخصص را مطرح کردند.

دکتر میرحسینی در این نشست نظام اداری را مجموعه‌ای از ساختارها و فرایندها دانست که با به ‌کارگیری منابع فیزیکی و مالی در خدمت مردم هستند.

وی در خصوص جذب نیروهای متخصص و سازمان‌هایی که کار حاکمیتی دارند و زیاده‌خواهی گسترده‌ای نداشته‌اند، گفت: مجموعه سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور مستحق برنامه‌ریزی به منظور جذب نیرو است.

رئیس امور ساختارهای نظام اداری معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی از همکاری و مساعدت مجموعه خود به‌منظور  بررسی کارشناسی درخواست‌های مطرح شده، ساختار و تشکیلات مراکز منطقه‌ای سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور از جمله مدیریت منطقه شمال شرق -که دارای استعداد و توان بالایی هستند- در راستای ضوابط حاکم پیگیری و اجرایی خبر داد.

میرحسینی در ادامه فعالیت‌های مدیریت زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی منطقه شمال شرق را بسیار مثبت ارزیابی کرد و افزود: فعالیت‌ها و کوشش‌های انجام شده در این مجموعه قابل تقدیر است و به نظر می‌رسد کارشناسان و زمین‌شناسان این مدیریت بیش از حد انتظار فعالیت کرده‌اند.
 


نظر شما :