فراخوان برگزاری نخستین مجمع عمومی انجمن کواترنری ایران

۰۸ خرداد ۱۳۹۱ | ۱۹:۳۹ کد : ۲۱۱۹۳ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۱۳۷
انجمن کواترنری ایران برای برگزاری نخستین مجمع عمومی به منظور تعیین هیئت مدیره ...

انجمن کواترنری ایران برای برگزاری نخستین مجمع عمومی به منظور تعیین هیئت مدیره و بازرسان این انجمن فراخوان داد.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور به نقل از خبرنگار مرکز پژوهش‌های کاربردی علوم‌زمین کرج، دبیر انجمن کواترنری ایران با اعلام این خبر گفت: انجمن کواترنری ایران به همت سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور و با موافقت وزارت علوم در مرکز پژوهش‌های کاربردی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور در استان البرز تاسیس شده است.

سمیرا احمدی  افزود : این انجمن به ‌منظور گسترش، پیشبرد وارتقای دانش کواترنری، ساماندهی امور آموزشی و پژوهش و توسعه کمی و کیفی نیروهای متخصص کشور در این رشته تاسیس شده است.

به گفته وی، به منظور انتخاب هیئت مدیره و بازرسان انجمن، فراخوان سراسری نخستین مجمع‌عمومی انجمن به تمام دانشگاه‌ها، مراکز علمی و پژوهشی جهت حضور هیات های علمی دانشگاه‌ها و دانشجویان ارسال شده است.

دبیر انجمن کواترنری ایران یادآور شد: دانشجویان رشته‌های زمین‌شناسی، جغرافیا، کشاورزی، منابع طبیعی و باستان‌شناسی، محیط زیست، GIS و دورسنجی، مهندسی عمران، معدن، اقیانوس شناسی و رشته‌های وابسته آن مخاطبان اصلی این انجمن هستند.

احمدی با بیان این که  18 نفر از هیات‌های علمی دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی کشور اعضای هیات موسس انجمن علمی کواترنری ایران را تشکیل می‌دهند، خاطرنشان کرد: دانشجویان و افراد جهت عضویت در این انجمن و حضور در انتخابات هیئت مدیره می‌توانند درخواست خود را به آدرس quaternarygeology@gsi.ir برای دبیر انجمن کواترنری ایران ارسال کرده و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن: 02632821000 داخلی 179 در مرکز پژوهش‌های کاربردی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور استان البرز تماس حاصل نمایند.

یادآور می‌شود،  انتخابات هیئت مدیره روز چهارشنبه دهم خرداد ماه سال جاری ساعت 14 بعدازظهر در محل سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور واقع در تهران میدان آزادی خیابان معراج برگزار می‌شود.


نظر شما :