بازدید مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان فارس و مسوول ژئوپارک قشم از غرفه سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور

۱۷ تیر ۱۳۹۱ | ۰۲:۰۶ کد : ۲۱۲۵۲ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۶۶۷
درحاشیه برگزاری نمایشگاه گردشگری خاورمیانه در شیراز؛ فریدون فعالی، مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان فارس از غرفه سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات ...

 

درحاشیه برگزاری نمایشگاه گردشگری خاورمیانه در شیراز؛ فریدون فعالی، مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان فارس از غرفه سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور بازدید کرده و از نزدیک با فعالیت‌های این سازمان در حوزه زمین‌گردشگری (ژئوتوریسم) آشنا شد.

به‌گزارش روابط عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور؛ این مقام مسوول در حوزه گردشگری   استان فارس، خواستار اجرای کامل طرح‌های گردشگری استان فارس از سوی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور و ارائه‌ آن تحت عنوان بسته‌های پیشنهادی به سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری جهت  سرمایه گذاری بخش خصوصی شد.

این گزارش می‌افزاید، درادامه بازدید مسوولان از غرفه سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور؛ مهندس داخته مسوول ژئوپارک قشم نیز از مهمانان این غرفه بود . در این نشست که با حضور مسوولان  دو سازمان برگزار شد؛ برنامه‌ریزی‌های لازم جهت گسترش همکاری‌های مشترک میان سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور و ژئوپارک قشم صورت گرفت؛  مسوول ژئوپارک قشم همچنین از همکاری‌های روابط عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور ( گروه میراث زمین‌شناختی ) در ماه‌های گذشته در خصوص انجام پروژه های مشترک ، تقدیر و قدردانی کرد.

کلید واژه ها: تهران


نظر شما :