استخراج سنگ سولفور و باطله در میدوک رکورد زد

۰۸ مرداد ۱۳۹۱ | ۱۳:۰۸ کد : ۲۱۲۸۳ رويدادهاى زمين و معدن
تعداد بازدید:۱۱۲۸
در سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی تلاشگران صنعت مس موفق به....

در تیرماه سال جاری تلاشگران امور معدن و تغلیظ میدوک موفق به ثبت رکورد استخراج مواد معدنی شامل سنگ سولفور و باطله و در مجموع کل استخراج و فرآوری سنگ سولفور شدند.
بر اساس این گزارش، میزان استخراج سنگ سولفور معدن میدوک در تیرماه سال جاری معادل 672 هزار و 995 تن بود که این رقم در مقایسه با برنامه پیش‌بینی شده از رشد 12.43 درصدی برخوردار بود. همچنین میزان استخراج سنگ سولفور نسبت به بالاترین تولیدات این امور از ابتدای راه‌اندازی 8.31 درصد افزایش داشته است.
همچنین میزان کل استخراج معدن در ماه گذشته به سه میلیون و 369 هزار و 861 تن رسید که این رقم در مقایسه با میزان پیش‌بینی شده از افزایش 11.11 درصدی برخوردار بود. کل استخراج معدن نسبت به بالاترین تولیدات این امور از ابتدای راه‌اندازی تا کنون 5.56 درصد افزایش داشته است.
این گزارش می‌افزاید: تناژ سنگ سولفور فرآوری‌شده تغلیظ در تیرماه سال جاری 567 هزار و 335 تن بود که این رقم در مقایسه با برنامه پیش‌بینی‌شده از رشد 11.53 درصدی برخوردار بود. همچنین سنگ سولفور مصرفی تغلیظ نسبت به بهترین شرایط کاری از ابتدای راه‌اندازی تا کنون، حدود 6.1 درصد افزایش یافته است.

کلید واژه ها: یزد


نظر شما :