شانزدهمین همایش انجمن زمین‌شناسی ایران آغاز به کار کرد

۱۴ شهریور ۱۳۹۱ | ۱۹:۳۵ کد : ۲۱۳۴۸ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۳۷۷
شانزدهمین همایش انجمن زمین‌شناسی ایران با حضور استادان...

شانزدهمین همایش انجمن زمین‌شناسی ایران با حضور استادان، پژوهشگران و دانشجویان علوم‌زمین در دانشگاه شیراز آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور به نقل از مرکز شیراز، شانزدهمین همایش انجمن زمین‌شناسی ایران که با حضور استادان، پژوهشگران و دانشجویان علوم‌زمین در دانشگاه شیراز آغاز به کار کرده تا 16 شهریورماه ادامه دارد و پژوهشگران آخرین نتایج و یافته‌های علوم زمین را به داوری می‌گذارند.

گفتنی‌ست، در مراسم آغازین این همایش معاون پژوهشی دانشگاه شیراز به حضار خیرمقدم گفته  و آرزوی کسب نتایج عالی برای دانشگاه شیراز، اعضای انجمن زمین‌شناسی و همه حضار کرد و سپس آقای دکتر رجب‌زاده دبیر همایش به ارائه گزارشی از روند اجرای همایش پرداخت.

در ادامه دکتر سروش مدبری ریاست انجمن زمین‌شناسی کشور به بیان عملکردها  و بیان برنامه‌های آینده انجمن و بیان نقطه‌نظرات خود درباره تشکیل انجمن معلمان و دبیران زمین‌شناسی کشور، انجمن دانشجویان زمین‌شناسی کشور ، فعالیت مشترک با IUGS در قالب برنامه‌های IGCP و راه‌اندازی زمین‌شناسی قانونی پرداخت.

شایان ذکر است، مراسم اختتامیه شانزدهمین نشست انجمن زمین‌شناسی ایران بعدازظهر روز پنج شنبه 16  شهریور برگزار می‌شود.

یادآور می‌شود،  مدیریت زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی منطقه جنوب کشور(مرکز شیراز) در  نمایشگاه جنبی همایش پذیرای علاقه‌مندان علوم‌زمین کشور است.

کلید واژه ها: فارس


نظر شما :