برگزاری جلسه مشترک مدیران سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور

۰۹ مهر ۱۳۹۱ | ۱۷:۴۶ کد : ۲۱۳۸۲ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۲۵۵
جلسه مشترک مدیران سازمان سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور با حضور...

جلسه مشترک مدیران سازمان سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور با حضور مدیران مراکز و مدیریت استان‌های مختلف برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، ضرورت نشست مدیران هم‌اندیشی و تجزیه و تحلیل شرایط حاضر و آینده و اتخاذ راهبردهای لازم برای آینده عنوان شد.

بر همین اساس مشخص کردن مقصد و تعیین مسیر رسیدن به اهداف، به اشتراک گذاردن تجربیات در زمینه‌های علمی و اجرایی، وجود یک راهبرد مشخص که موجب اطمینان از همسویی تصمیمات سازنده با منافع بلندمدت سازمان به عنوان راهبرد این نشست یاد شده است.

یادآور می‌شود؛ شناخت تعهدات سازمان در سال 91(مرور تعهدات و برنامه‌های در حال انجام)، وضعیت بودجه و محدودیت‌های سال 91، عملکرد 6 ماهه اول(عملیات صحرایی و دفتری، شورای ارزیابی و کارتوگرافی و چاپ، شناسایی نقاط ضعف و قوت(چگونگی پیش‌روی فعالیت‌های صحرایی و دفتری از نظر آماری، بررسی چاپ نتایج، گزارش‌ها...)، اتخاذ راهبردهای لازم برای شش ماهه دوم سال و برنامه‌ریزی برای نشست‌های آینده مدیران نیز مهم‌ترین برنامه‌های نشست مدیران سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور است.

در نهایت اعضای حاضر به نتیجه‌گیری درباره نشست مذکور پرداختند. بر همین اساس معرفی تمهیدات سازمان در نشست‌های مشترک مدیران، گروه‌ها و کارشناسان به گونه‌ای که تمامی کارشناسان وظایف و تعهدات خود و سازمان را به دقت شناخته و بتوانند آن را با دقت بیان کنند که ضروری است اطلاع‌رسانی در مراکز و گروه‌ها به صورت منظم و ماهیانه انجام شود.

بر اساس این گزارش، برای این کار لازم است همه کارشناسان در ارزیابی عملکرد خود و سازمان مشارکت کنند و اهداف کلی گروه و مراکز بایستی با اهداف سازمان هماهنگ و سازگار باشد.

کلید واژه ها: تهران


نظر شما :