ماهنامه علوم‌زمین و معدن در نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها

۱۰ آبان ۱۳۹۱ | ۱۳:۴۶ کد : ۲۱۴۲۰ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۱۵۰
ماهنامه علوم‌زمین و معدن در نوزدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها میزبان...

به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، ماهنامه علوم‌زمین و معدن در نوزدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها میزبان علاقه‌مندان و مخاطبان خود در بخش علوم‌زمین و معدن است.

بر اساس این گزارش؛ در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها ۲ هزار و ۳۸۰ رسانه در ۸۳۰ غرفه مستقر در شبستان همراه با حدود ۳۰ کشور در نمایشگاه امسال غرفه دارند.

یادآور می‌شود، همزمان با مراسم افتتاحیه نوزدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها، تمبر این نمایشگاه با حضور محمدحسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مسئولان از جمله محمد علی‌آبادی، رئیس کمیته ملی المپیک،‌ عبدالرضا عزیزی، ‌رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس، حسین هژبری، معاون وزیر آموزش و پرورش و جمعی از مسئولان در محل مصلای بزرگ امام خمینی(ره) تهران رونمایی شد.

ماهنامه علوم‌زمین و معدن در حالی منتشر می‌شود که هفتمین سال انتشار پیایی و مدوام خود را -که جز به مدد و توفیق یگانه مهربان و تلاش بی‌وقفه‌ و دلسوزانه اعضای آن محقق نمی‌شد- پشت سر گذاشته است.

خاطرنشان می‌شود، این نشریه با بخش‌های مختلفی از جمله اخبار مرتبط با زمین‌شناسی و معدن، آشنایی با گرایش‌های مختلف علوم‌زمین، گزارش‌های خبری به مناسبت‌های ویژه، یادداشت‌های علمی مرتبط، خواندنی‌های علوم‌زمین، ارائه تصاویر ماهواره‌ای از مناطق مختلف کشور، بررسی مخاطرات و پدیده‌های گوناگون زمین، ارائه تازه‌های دانش زمین‌شناسی، معرفی زنان زمین‌شناس، شناسایی و معرفی پدیده‌های زیبایی زمین‌شناسی در بخش ژئوتوریسم... چندین سال است که به همت اعضای تحریریه و مدیر مسئول خود به ارتقای سطح دانش زمین‌شناسی و ایجاد ارتباطی دوسویه با مخاطبان خود پرداخته است.

کلید واژه ها: تهران


نظر شما :