امضای تفاهم‌نامه شرکت ملی مس و سازمان زمین‌شناسی کشور

۱۸ تیر ۱۳۹۲ | ۱۹:۴۶ کد : ۲۱۷۸۰ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۳۲۸
به دنبال امضای تفاهم‌نامه شرکت ملی صنایع مس ایران و سازمان زمین‌شناسی...

به دنبال امضای تفاهم‌نامه شرکت ملی صنایع مس ایران و سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور همکاری در جهت فعالیت‌های مشترک دوجانبه گسترش خواهد یافت.

شرکت ملی صنایع مس ایران و سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور با امضای تفاهم‌نامه دوجانبه همکاری‌ها و مناسبات یکدیگر را تحکیم بخشیدند.

بر اساس این گزارش، همکاری‌های دو جانبه در بخش آموزشی، پژ‍وهشی و خدمات فنی و مهندسی به ویژه در زمینه پروژه‌های امور اکتشافات با در نظر گرفتن نیازها، اشتراکات، اولویت‌ها و قابلیت‌های دوطرف  با استفاده از نتایج برگزاری جلسات، تعامل، هم‌اندیشی و تشکیل کارگروه‌های تخصصی، بهره مندی دو طرف از توانایی‌های فنی و مهندسی، نرم افزاری و سخت‌افزاری یکدیگر و همکاری در زمینه حل مشکلات و مسایل شرکت ملی صنایع مس ایران در وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان‌های تابعه به‌عنوان مهم‌ترین محورها و موضوعات تفاهم‌نامه مذکور عنوان شده است.

یادآور می‌شود؛ ابلاغ تفاهم‌نامه موردنظر به‌صورت مشترک به واحدهای ستادی و استانی به‌منظور اجرا و همکاری در ایجاد بستر مناسب میان دیگر ارگان‌های مسوول و همچنین توافق دوطرف به‌منظور بهره‌برداری، انتشار نتایج و اطلاعات حاصل از تحقیقات مشترک نیز تعهدات دو‌جانبه سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور و شرکت ملی صنایع مس ایران طی امضای این تفاهم‌نامه خواهد بود.

مرضیه کاظمی

کلید واژه ها: تهران


نظر شما :