پیام وزیر صنعت،معدن و تجارت به مناسبت هفته دولت

مهندس محمدرضا نعمت‌زاده در پیامی خطاب به خانواده بزرگ صنعت،معدن و تجارت...
۰۴ شهریور ۱۳۹۲ | ۱۶:۱۵ Code: ۲۱۸۵۲ اخبار روابط عمومى

مهندس محمدرضا نعمتزاده در پیامی خطاب به خانواده بزرگ صنعت،معدن و تجارت ضمن تبریک هفته دولت از تلاش آنان برای رشد و شکوفایی تولید و تجارت کشور قدردانی کرد.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، متن کامل پیام وزیر صنعت،معدن و تجارت به این شرح است:

همکاران عزیز و ارجمند

سپاس بیکران خداوند بزرگ را که توفیق خدمت در فصلی جدید را نصیب ما ساخت تا با همدلی، همراهی و همیاری همگان در مسیر نیل به اهداف بلند و راهبردی صنعت، معدن و تجارت کشور عزیزمان گام برداریم.

اینک که با استقرار دولت تدبیر و امید و اعتماد نمایندگان ملت در مجلس شورای اسلامی افتخار خدمتگزاری در وزارت صنعت، معدن و تجارت نصیب اینجانب شده است بخش‌هایی از اهداف موردنظر اینجانب که به حول و قوه الهی توجه جدی به آنها زمینه‌ساز تحقق اهداف دولت و در نهایت خلق حماسه اقتصادی موردنظر رهبر معظم انقلاب خواهد بود را به اطلاع شما می‌رسانم:

1-      مقررات‌زدایی و رفع کلیه ضوابط غیرضرور و غیراقتصادی و فراهم کردن زمینه حضور هرچه بیشتر فعالان اقتصادی، کارآفرینان و سرمایه‌گذاران در عرصه صنعت، معدن و تجارت.

2-      شناخت دقیق وضع موجود و ارائه راهکارهای مناسب برای رفع مشکلات و فعال‌سازی واحدهای صنعتی و تجارت.

3-      حمایت از کلیه صاحبان و مدیران صنایع، معادن و تجار محترم جهت رفع مشکلات آنان.

4-      مشارکت برای ارتقای رتبه فضای کسب و کار کشور.

در ضمن مصمم هستیم با پیگیری دریافت حقوق قانونی وزارت صنعت، معدن و تجارت از نظام پولی، بانکی و ارزی کشور پیش زمینه اصلی رشد بخش صنعت و معدن و تجارت را فراهم آوریم.

در پایان با ابراز تشکر و قدردانی از شما مدیران محترم و کارکنان عزیز مجموعه وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین سازمان‌های استانی و شرکت‌های وابسته که هر یک سهمی در خور توجه در انجام شایسته وظایف محوله برعهده دارند، مایلم بار دیگر پیمان خود را با شهیدان والامقام و بنیانگذار فقید انقلاب اسلامی، تجدید نموده و با میثاقی مجدد، عزت و اقتدار روز افزون نظام جمهوری اسلامی ایران را تحت هدایت مدبرانه و راهبری حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی از خداوند سبحان مسألت نمایم.


کلید واژه ها: تهران

نظر شما :