آغاز به کار پروژه 129 میلیارد تومانی زغال‌سنگ طبس

۰۱ بهمن ۱۳۹۲ | ۱۳:۳۹ کد : ۲۲۰۹۹ رويدادهاى زمين و معدن
تعداد بازدید:۷۲۵
توحید زورچنگ، مدیر عامل شرکت عمران آذرستان، با بیان این مطلب اظهار داشت: ایجاد....
توحید زورچنگ، مدیر عامل شرکت عمران آذرستان، با بیان این مطلب اظهار داشت: ایجاد زمینه ی مناسب برای فعالیت بخش خصوصی در داخل کشور و بها دادن به این بخش، رونق اقتصادی را در کشور به همراه خواهد داشت.
وی افزود: ما به دولت جدید بسیار خوشبین هستیم چون به بخش خصوصی بسیار بها می‌دهد و امیدواریم که با بهبود شرایط اقتصادی شاهد رونق هرچه بیشتر در داخل کشور باشیم.
مدیر عامل شرکت عمران آذرستان درباره ی تأثیر توافقات ژنو در شرایط اقتصادی کشور گفت: امیدواریم این تبادلات بتواند در آینده برای اقتصاد کشور راهگشا باشد و مشکلاتی که ما در زمینه ی واردات کالا و دیگر زمینه‌های تولیدی داریم را برطرف کند.
در ادامه این مراسم، علی زورچنگ، مدیر عامل گروه صنعتی آذرستان، با بیان اینکه ذهن هایی وجود دارد که می خواهد به بقای بخش خصوصی کمک کند، عنوان کرد: ما خواستار این هستیم که دولت اجازه بدهد بخش خصوصی به رشد و پیشرفت خود ادامه دهد و اسباب این فعالیت و خدمت به کشور را براب این بخش فراهم سازد.
همچنین معاون فنی و اجرایی این شرکت نیز در خصوص شرایط اقتصادی کشور عنوان کرد: امیدواریم با کاهش سطح تحریم ها مشکلات ما نیز در واردات کمتر شود و بتوانیم بیشتر برای کشور خدمات انجام دهیم.
نصرالله(کاوه) زورچنگ، در بیست و پنجمین سالگرد آغاز به کار این گروه اضافه کرد: این شرکت در سال 67 مقارن با جنگ هشت ساله آغاز به کار کرد. عمده فعالیت شرکت در سال 70 و به منظور عمران و آبادانی کشور بود.
بر اساس این گزارش، شرکت عمران آذرستان در سال 1367 در رشته های عمرانی و ساختمانی وارد عرصه ی سازندگی کشورمان شد و حضور در عرصه ی اجرای پروژه هایی مرتبط با توانائی ها و تخصص های شرکت در داخل و خارج از کشور به همراه کوشش در جهت افزایش توان علمی و اجرایی همواره در دستور کار آن می باشد.

کلید واژه ها: کرمان


نظر شما :