پیام وزیر صنعت،معدن و تجارت به مناسبت سال جدید

۱۷ فروردین ۱۳۹۳ | ۱۴:۴۵ کد : ۲۲۱۸۴ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۳۱۵
وزیر صنعت،معدن و تجارت در پیامی به مناسبت فرا رسیدن سال 93 ابراز امیدواری کرد...

به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، وزیر صنعت، معدن و تجارت در پیامی به مناسبت فرا رسیدن سال 93 ابراز امیدواری کرد، در سال جدید با بهره‌گیری از تدبیر و توان تخصصی و اجرایی در حوزه‌های برنامه‌ریزی، سیاست‌گذاری، تقویت صادرات غیرنفتی، افزایش تولید، واگذاری امور به مردم مدیریت و نظارت در بخش‌های صنعت، معدن و تجارت بتوان از نتایج اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی بهره‌مند شویم.

متن پیام مهندس محمدرضا نعمت‌زاده به این شرح است:

"نسیم جانبخش بهار همراه با نوید تغییر و دگرگونی و خرمی طبیعت و تجلی آیتی از آیات بی‌شمار و قدرت بی‌انتها و لایزال الهی بار دیگر به لطف بیکران خداوند متعال وزیدن گرفت. سال 1392 با تمامی فراز و فرودهایش را در حالی پشت سر می‌گذاریم که حضور پرشور مردم، حماسه سیاسی را رقم زد و حماسه اقتصادی در آینه اقتصاد مقاومتی تبلور و در سال جدید تداوم خواهد یافت.

جایگاه مؤثر و حیاتی وزارت صنعت، معدن و تجارت در اقتصاد کشور پهناور ایران، وظایف همه ما را بیش از پیش در دستیابی به پیشرفت فراگیر و توسعه پایدار، و کاهش رکود شدید موجود سنگین‌تر کرده است.

در سال جدید و در آزمونی دیگر به منظور پای‌بندی به منویات رهبر فرزانه انقلاب، پیروی از سیاست‌های دولت یازدهم در خدمت هر چه بیشتر به ملت شریف و نجیب ایران اسلامی قرار گرفته‌ایم.

وزارت صنعت، معدن و تجارت امیدوار است در سال جدید با بهره‌گیری حداکثری از تدبیر و توان تخصصی و اجرایی مدیران و کارکنان خود در جای جای میهن اسلامی در حوزه‌های برنامه‌ریزی، سیاست گذاری، تقویت صادرات غیر نفتی، افزایش تولید، واگذاری امور به مردم مدیریت و نظارت در بخش‌های صنعت، معدن و تجارت بتواند به حول و قوه‌الهی، مردم عزیزمان را از نتایج اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی بهره‌مند سازد.

در آستانه بهار طبیعت ضمن عرض تبریک نوروز سال یکهزار و سیصد و نود و سه بر خود لازم میدانم از تلاش بی‌شائبه و مساعی کلیه همکارانم در حوزه صنعت، معدن و تجارت قدردانی نموده و مراتب سپاس خود را اعلام نمایم.
از درگاه احدیت، عزت و سرافرازی شما عزیزان را که در راستای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران پاسداری از آرمان‌های انقلاب و خدمت به ملت شهید پرور ایران از هیچ کوششی دریغ نمی‌ورزید، مسألت می‌نمایم."

کلید واژه ها: تهران


نظر شما :