برگزاری نشست مدیران استانی سازمان زمین‌شناسی‌ و‌ اکتشافات‌معدنی‌ کشور

۱۵ مرداد ۱۳۹۳ | ۲۱:۳۳ کد : ۲۲۲۵۳ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۳۳۲
نشست دوره‌ای مدیران مراکز استانی این سازمان در محل حوزه ریاست سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور ...

به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، نشست دوره‌ای مدیران مراکز استانی این سازمان در محل حوزه ریاست برگزار شد.

براساس این گزارش، حاضران طی دو روز نشست درباره مسائلی از جمله انتشارات سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور و شورای ارزیابی نقشه‌های زمین‌شناسی و همکاری جهت رفع مشکلات پیش‌روی این شورا به بحث و تبادل‌نظر پرداختند.

یادآور می‌شود، هم‌اندیشی درباره فعالیت مراکز جدید استانی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور و ارائه دستاوردهای این مجموعه و بررسی ساختار این مراکز و منابع مالی و انسانی این مراکز نیز از دیگر محورهای این نشست بود.

همچنین مدیریت‌های سه‌گانه معاونت زمین‌شناسی به توضیحاتی درباره برنامه‌های زمین‌شناسی دریایی، تهیه نقشه‌های زمین‌شناسی بر اساس اولویت و سرعت‌بخشی به برداشت نقشه‌ها و همچنین انواع مخاطرات زمین‌شناختی پرداختند.

گفتنی‌ست، ارائه گزارش‌هایی پیرامون انتشارات، کتاب‌ها و نقشه‌های زمین‌شناسی منتشر شده و همچنین گزارشی پیرامون شورای نظارت و ارزیابی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور نیز بخش دیگری از این نشست بود.

در ادامه مهندس مهندس محمدتقی کره‌ای رئیس سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور به ارائه توضیحاتی پیرامون بودجه امسال سازمان و روند برنامه‌های جاری این مجموعه پرداخت.کلید واژه ها: تهران


نظر شما :