برپایی نمایشگاه هفته دولت در سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی مرکز زاهدان

۰۴ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۷:۱۲ کد : ۲۲۲۶۱ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۸۹۷
در نخستین روز از هفته دولت و همزمان با سالگرد شهادت شهیدان رجایی و باهنر، نمایشگاهی از دستاوردهای سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی منطقه شرق کشور- مرکز زاهدان...

به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، در نخستین روز از هفته دولت و همزمان با سالگرد شهادت شهیدان رجایی و باهنر، نمایشگاهی از دستاوردهای سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی منطقه شرق کشور مرکز زاهدان در سالن سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان شهرستان زاهدان افتتاح شد.

بر همین اساس، محمدرضا موسوی سرپرست مرکز زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی منطقه شرق کشور، ضمن تبریک هفته دولت اظهار امیدواری کرد که با حمایت و پشتیبانی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور و دستگاه‌های استانی مربوطه، روند تهیه و تکمیل نقشه‌های زمین‌شناسی به مقیاس یکصدهزارم استان که در حال حاضر با نقشه رندان توسط کارشناسان این مرکز آغاز شده شتاب بیشتری گرفته بطوریکه در سال‌های آینده شاهد رونمایی این نقشه‌ها در هفته دولت و دیگر ایام باشیم.

بر اساس این گزارش، این نمایشگاه که نمایانگر تلاش‌های انجام شده و روند پیشرفت پروژه‌های اکتشافی، زمین‌شناسی و خدمات آزمایشگاهی سازمان زمین‌شناسی در استان سیستان و بلوچستان است به مدت یک هفته از ساعت ۷:۳۰ الی ۱۴:۳۰ پذیرای عموم علاقه‌مندان خواهد بود.

گفتنی‌ست، در این نمایشگاه به منظور اطلاع هر چه بیشتر شهروندان از فعالیت‌های سازمان در استان بنرهایی از عملکرد بخش‌های مختلف این مرکز (آزمایشگاه، اکتشاف و زمین‌شناسی) تهیه شده و در معرض دید عموم قرار گرفت.


کلید واژه ها: سیستان و بلوچستان


نظر شما :