ارائه دستاوردهای مرکز زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی مرکز کردستان

۰۹ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۹:۲۷ کد : ۲۲۲۶۴ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۱۱۵۶
به مناسبت هفته دولت در استان کردستان نمایشگاهی در محل پردیس فرهنگیان توسط بنیاد ملی نخبگان کشور...
به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، به مناسبت هفته دولت در استان کردستان نمایشگاهی در محل پردیس فرهنگیان توسط بنیاد ملی نخبگان کشور برگزار شد.

در این نمایشگاه مرکز زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی مرکز کردستان نیز شرکت کرد و با برپایی یک غرفه به ارائه دستاوردها و عملکرد سازمان زمین‌شناسی در استان کردستان و همچنین شروع به کار این مرکز در استان  پرداخت.

یادآور می‌شود، در این نمایشگاه شرکت‌های دانش بنیان دارای غرفه هستند و از غرفه مرکز زمین‌شناسی مرکز سنندج معاون بنیاد ملی نخبگان کشور، معاون شرکت شهرک‌های صنعتی کشور، استاندار کردستان، معاونان استاندار(معاون سیاسی امنیتی، معاون نیروی انسانی)  فرماندار سنندج، مدیران کل دستگاه‌های اجرایی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بازدید کردند.

شایان ذکر است، توضیحاتی درباره پرواز ژئوفیزیک هوایی  با ارائه پوستر و فیلم کوتاهی در این زمینه، ارائه گزارشات اکتشافی درباره اکتشافات طلا در کردستان، ژئوتوریسم ایران با ارائه کتاب ژئوتوریسم منتشر شده سازمان، اکتشافات نوین مانند هیدروژئوشیمی با ارائه گزارش و پوستر و انتشارات سازمان مانند ماهنامه علوم زمین در نسخه‌های چاپ شده سالیان گذشته بخش‌هایی بودند که در غرفه مرکز زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی مرکز کردستان به علاقه‌مندان ارائه شد.

 

کلید واژه ها: کردستان


نظر شما :