معرفی مدیرکل زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی شمال غرب کشور

۱۴ مرداد ۱۳۹۴ | ۱۹:۴۶ کد : ۲۲۴۰۱ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۲۲۷۲
معارفه و تودیع مدیرکل سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی شمال باختری کشور (مرکز تبریز)...
به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، معارفه و تودیع مدیرکل سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی شمال باختری کشور (مرکز تبریز) برگزار شد.

در جلسه‌ای که در محل سازمان زمین‌شناسی تبریز برگزار شد طی حکمی از سوی آقای مهندس کره‌ای معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، آقای محمد فریدی به سمت مدیرکل زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی شمال غرب کشور منصوب شد.

این جلسه با حضور معاونان سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور دکتر قلمقاش، مهندس برنا، آقای خوشرفتار و مدیریت حراست آقای حسینی‌فر با همراهی مقامات استانداری، استادان دانشگاه و جمعی از مدیران و کارشناسان دستگاه‌های اجرایی استان برگزار شد.

همچنین در این جلسه آقای  سید مرتضی نیرومند اسکویی، رییس سابق این مرکز و قائم مقام فعلی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان‌شرقی، تودیع شده و از زحمات چهار ساله ایشان قدردانی شد.  

شایان ذکر است، مهندس محمد فریدی با حدود 24 سال سابقه کار از سال 1371 در این سازمان مشغول به کار بوده است دارای مدرک کارشناسی زمین‌شناسی از دانشکده علوم دانشگاه تهران، کارشناسی ارشد زمین‌شناسی تکتونیک از پژوهشکده علوم زمین بوده و پایان‌نامه دکتری ایشان در ارتباط با گسل‌های فعال شمال غرب کشور در پژوهشکده علوم زمین در حال پیشرفت است.

فریدی قبلأ 15 سال به عنوان کارشناس زمین‌شناسی و مسئول اکیپ‌های صحرایی به تهیه نقشه‌های زمین‌شناسی اشتغال داشته و سپس عهده‌دار سمت های ریاست گروه زمین‌شناسی و معاونت این مرکز بوده است.

کلید واژه ها: آذربایجان شرقی


نظر شما :