انتصاب معاونان و روسای اداره‌کل زمین‌شناسی شمال شرق

۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ | ۱۴:۱۳ کد : ۲۲۵۱۵ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۱۵۳۲
در راستای سازماندهی جدید در اداره‌کل زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی منطقه شمال شرق...

به گزارش روابط‌عمومی  زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی منطقه شمال شرق، در راستای سازماندهی جدید در اداره‌کل زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی منطقه شمال شرق معاونان و روسای ادارات طی ابلاغ‌های جداگانه‌ای در مراسم نشست سالانه کارکنان این اداره کل منصوب شدند.

در مراسم نشست سالانه کارکنان این اداره کل که همه ساله در آغاز سال و با گزارش مسئولان واحدها از عملکرد سال گذشته و برنامه‌های سال جدید برگزار می‌شود ۳ نفر از معاونان در حوزه‌های زمین‌شناسی، اکتشاف و امور اجرایی منصوب شدند.

بر اساس این گزارش، دکتر جعفر طاهری مدیرکل زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی منطقه شمال شرق در این مراسم ضمن تبریک سال جدید شمسی و آرزوی موفقیت برای همه همکاران با اظهار خرسندی از ابلاغ پست‌های سازمانی مصوب این اداره‌کل و وضعیت استخدامی نیروها اظهار امیدواری کرد با سیاست‌های جدید دولت سایر کارکنان خدوم و با سابقه این سازمان که یکی از سازمان‌های با وظایف حاکمیتی است با تبدیل وضعیت می‌توانند سایر پست‌های بلامتصدی را تکمیل کنند.

در ادامه این جلسه احکام معاون زمین‌شناسی به آقای مهندس فرخ قائمی، معاون اکتشاف مواد معدنی به آقای مهندس نصیر نادری میقان و معاون اجرایی به آقای مهندس جعفر رکنی ابلاغ شد و همچنین روسای ادارات فنی و اجرایی در معاونت‌های سه گانه ابلاغ خود را از معاون مربوط دریافت کردند


کلید واژه ها: خراسان رضوى


نظر شما :