افتتاح طرح های صنعتی استان گلستان همزمان با آغاز هفته دولت

۰۷ شهریور ۱۳۹۵ | ۲۰:۲۶ کد : ۲۲۵۴۶ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۵۱۸
طرح های صنعتی استان گلستان همزمان با آغاز هفته دولت صبح امروز با حضور محمدتقی کره‌ای ....
افتتاح طرح های صنعتی استان گلستان همزمان با آغاز هفته دولت

به گزارش روابط عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی‌کشور، طرح های صنعتی استان گلستان همزمان با آغاز هفته دولت صبح امروز  با حضور محمدتقی کره‌ای معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس سازمان‌زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور در شهرک صنعتی آق‌قلا در استان گلستان افتتاح شد.

بر اساس این گزارش، شرکت ماشین‌سازی فرنیو تولیدکننده انواع صندوق نسوز آسانسوری با سرمایه یک میلیارد تومان توسط بخش خصوصی تاسیس شده و برای 16  نفر اشتغال ایجاد کرده است.

همچنین افتتاح کارخانه تولید ید از آبهای زیرزمینی  در معدن اینچه وابسته به شرکت صنعتی کانسارخزر نیز از دیگر بخش‌های این برنامه بود.

در همین راستا شرکت بردآذر گلستان نیز در طرح توسعه بطور مجدد افتتاح شد این شرکت به همت بخش خصوصی و سرمایه 31 میلیارد ریال به تولید ماشین‌های بخچال‌دار، درب سردخانه و.. می‌پردازد که در در افتتاح این طرح برای 18 نفر اشتغال ایجاد شده که انتظار میرود در طرح توسعه نیز  برای 50 نفر اشتغال‌زایی شود که محصولات این شرکت به کشورهای ترکمنستان، قزاقستان و همچنین دیگر استان‌های کشورصادر می‌شود.

 طرح فولاد اترک گلستان برای تولید ورقه‌های گالوانیزه و با اعتبار اولیه بیش از یک میلیارد  تومان به همت بخش خصوصی نیز در ادامه به بهره‌برداری رسید.

افتتاح این طرحها با حضور آقایان حسینقلی قوانلو رییس و حسین طلوعیان معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت و حجت ا.. خلیل زاده مدیرکل شرکت شهرکهای صنعتی استان گلستان و همچنین محمدتقی کره‌ای معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس سازمان‌زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور و جمعی از معاونان و مدیران وی  انجام شد.

 


نظر شما :