بخش دوم: افتتاح طرح‌های صنعتی استان گلستان همزمان با هفته دولت

۰۸ شهریور ۱۳۹۵ | ۱۸:۴۱ کد : ۲۲۵۴۷ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۴۵۲
عصر امروز نیز استان گلستان میزبان معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت به منظور افتتاح طرح‌های صنعتی...
بخش دوم: افتتاح طرح‌های صنعتی استان گلستان همزمان با هفته دولت

به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی‌کشور، عصر امروز یکشنبه نیز استان گلستان میزبان محمدتقی کره‌ای معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس سازمان‌زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور و همراهان وی به منظور افتتاح طرح‌های صنعتی این استان به مناسبت فردا رسیدن هفته دولت بود.

بر همین اساس شرکت لوله و پروفیل فولاد هیرکان در شهرک صنعتی حیدرآباد افتتاح شد. این شرکت با اعتبار بیش از 4 میلیارد به همت بخش خصوصی برای بیش از 10 نفر اشتغالزایی ایجاد کرده است.

در ادامه شرکت هیواپلاست گلستان برای تولید انواع سبد میوه و قطعات پلاستیکی با سرمایه بیش از 340 میلیون از سوی بخش خصوصی و اشتغالزایی برای 5 نفر نیز افتتاح شد.

همچنین از مجموعه شرکت پیشرو گستر ستاره هیرکان(راشل) برای تولید صنایع چوبی با اعتبار 1 میلیارد و اشتغالزایی برای حداقل 20 نفر نیز افتتاح رسمی به عمل آمد.

یادآور می‌شود؛ آقایان حسینقلی قوانلو رییس و حسین طلوعیان معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت و همچنین حجت‌ا... خلیل‌زاده مدیرکل شرکت شهرک‌های صنعتی استان گلستان، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس سازمان‌زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور و معاونان و مدیران وی را همراهی می‌کنند.


نظر شما :