توسعه برداشت ژئوفیزیک هوایی در استان مازندران

۳۱ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۹:۱۸ کد : ۲۲۷۱۴ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۴۰۵
به دنبال انعقاد قرارداد سه جانبه برداشتهای ژئوفیزیک در استان...
توسعه برداشت ژئوفیزیک هوایی در استان مازندران
به گزارش روابط عمومی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور ، به دنبال سفر هیات دولت در سال 94 به استان مازندران و امضای تفاهم نامه سه جانبه ای میان سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران، سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور و شرکت سرمایه گذاری غدیر با حضور مقام عالی ریاست جمهوری کشورمان و وزیر صنعت، معدن و تجارت به منظور انجام مطالعات ژئوفیزیک هوایی در مازندران؛ عصر امروز قرارداد برداشت ژئوفیزیک هوایی در استان مازندران به امضا رسید.
پیش از انعقاد این قرارداد حاضران در جریان پیشرفت فیزیکی پهنه های اکتشافی استان مازندران قرار گرفتند.
بر اساس این گزارش؛ سه پهنه غربی، مرکزی و شرقی با مساحت 1400؛ 2010 و 1913 کیلومتر در مازندران در نظر گرفته شد که خوشبختانه تاکنون بیشتر فعالیتهای شناسایی و مدلسازی این مناطق انجام شده است.
این گزارش می افزاید، مطالعات در فاز غربی این منطقه بطور کامل انجام شده و طی هفته های آینده وارد مرحله دریافت پروانه اکتشافی خواهد شد و 10درصد باقی مانده از فاز 2 و 3 نیز پس مساعد شدن شرایط جوی به اتمام خواهد رسید.
گفتنی ست، در این نشست آقایان غلامرضا سلیمانی مدیرعامل و عضو هیات مدیره، محمد هاشم زاده مدیرعامل، خلیل خلیلی رئیس هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری غدیر و  محمدتقی کره ای معاون وزیر و رئیس سازمان ، وحید فتوتی مدیر ژئومتیکس و حمیداشتری معاون برنامه ریزی ، توسعه منابع و پشتیبانی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور حضور داشتند.

نظر شما :