تسلیت به جامعه معدنی کشور

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۰۱:۲۰ کد : ۲۲۷۲۰ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۳۰۷
روابط عمومی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور، جان باختن تعدادی از معدنچیان معدن زمستان یورت استان گلستان را تسلیت ...
تسلیت به جامعه معدنی کشور

روابط عمومی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور، جان باختن تعدادی از معدنچیان معدن زمستان یورت استان گلستان را تسلیت عرض می کند.

با نهایت تاثر و تألم عمیق و فراوان ضایعه درگذشت و بروز حادثه دلخراش، ناگوار و جانگداز در یکی از معادن خصوصی زغالسنگ آزادشهر در استان گلستان را به عموم هموطنان عزیز، جامعه زحمتکش کارگری و به ویژه خانواده معزز داغدیدگان تسلیت و تعزیت عرض می نماییم.

از خداوند منان برای درگذشتگان خدوم و زحمتکش و بی ادعای این سرزمین ، رحمت واسعه و غفران الهی و برای خانواده های داغداراین عزیزان صبر جمیل و جزیل و سلامتی و تندرستی برای آسیب دیدگان مسألت داریم.

سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور، ضمن ابراز تاسف از این حادثه ناگوار، خود را شریک غم جبران ناپذیر خانواده های آسیب دیده می داند و در عین حال تمامی تلاش خود را با هدف برون رفت از شرایط ایجاد شده و کاهش ابعاد حادثه، به کار می گیرد.

امیدواریم ضمن رفع هر چه سریعتر این بحران، چنین اتفاق های ناگواری را در آینده شاهد نباشیم

یادآور می شود، معدن زغال سنگ زمستان یورت آزادشهر در شرق استان گلستان دیروز (چهارشنبه) در اثر افزایش گاز متان داخل آن منفجر شد.

گفته می شود در پی این حادثه 35 نفر از معدن کاران در تونل معدن محبوس شده اند که تاکنون پیکرهای 22 نفر از جان باختگان منتقل شده یا درحال انتقال است.

ضمن تسلیت به خانواده‌های این عزیزان برای آنان علو درجات، برای مصدومان آرزوی سلامتی و برای حبس شدگان در معدن نجات همراه با سلامتی از خداوند منان مسئلت داریم.


نظر شما :