امضای تفاهم‌نامه همکاری اداره کل زمین‌شناسی تبریز و پارک علم وفناوری استان آذربایجان شرقی

۰۲ مهر ۱۳۹۶ | ۱۳:۰۱ کد : ۲۲۷۹۹ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۴۶۵
به‌منظور توسعه همکاری‌های علمی، فنی و پژوهشی، آموزشی و آزمایشگاهی فاهم‌نامه همکاری اداره کل زمین‌شناسی تبریز و پارک علم وفناوری استان آذربایجان شرقی...
امضای تفاهم‌نامه همکاری اداره کل زمین‌شناسی تبریز و پارک علم وفناوری استان آذربایجان شرقی

به‌منظور توسعه همکاری‌های علمی، فنی و پژوهشی، آموزشی و آزمایشگاهی:

امضای تفاهم‌نامه همکاری اداره کل زمین‌شناسی تبریز و پارک علم وفناوری آذربایجان شرقی

 به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، به نقل از اداره‌کل زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی شمال باختری کشور(مرکز تبریز)، تفاهم‌نامه همکاری این اداره‌کل و پارک علم وفناوری استان آذربایجان شرقی با موضوع همکاری دوجانبه در زمینه‌های علمی، فنی و پژوهشی، آموزشی و آزمایشگاهی به امضای دوطرف رسید.

این تفاهم‌نامه که به امضای دکتر محمدعلی حسین پورفیضی ریاست پارک علم و فناوری و مهندس محمد فریدی مدیرکل زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی مرکز تبریز رسید، همکاری شرکت‌های مستقر در پارک و مرکز رشد و همچنین شرکت‌های دانش‌بنیان استان در زمینه پروژه‌های بنیادی و کاربردی- توسعه‌ای و رفع نیازهای فناورانه با موضوعات مرتبط با زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی را در دستور کار دارد.

بر اساس این گزارش، تسهیل و اجرای قراردادهای انتقالی-پژوهشی اداره کل زمین‌شناسی و انجام پژوهش­های بنیادی، کاربردی-توسعه­ای و راهبردی مشترک، اولویت داشتن واحدهای مستقر در مجموعه پارک برای اجرای طرح‌های اداره‌کل زمین‌شناسی از دیگر محورهای طرح شده دراین تفاهم‌نامه یاد شده است.

همچنین دوطرف در این تفاهم‌نامه به بهره‌مندی از امکانات مشاوره‌ای، آزمایشگاهی، کارگاهی و کتابخانه‌ای دوطرف و تسهیل در برگزاری همایش‌ها، نشست‌های علمی، دوره‌های آموزشی و تخصصی تاکید کردند.

یادآور می‌شود، در چارچوب این تفاهم‌نامه قرار بر این شد به‌منظور پیگیری و اجرایی کردن مفاد آن کمیته مشترکی تشکیل و با برگزاری جلسات در فواصل زمانی معین، نسبت به انجام مطالعات کارشناسی و ارائه گزارش از نتایج حاصله به نمایندگان اقدام شود.

شایان ذکر است، در این مراسم مهندس حجت‌اله کریمی منفرد و مهندس چایچی‌زاده معاون و سرپرست روابط‌عمومی اداره‌کل زمین‌شناسی تبریز به همراه دکتر عبدالرضا میرمحسنی معاون پارک و هیات همراه حضور داشتند.


نظر شما :