آغاز ششمین نمایشگاه فرصت‌های سرمایه‌گذاری در معدن و صنایع معدنی ایران

۱۹ مهر ۱۳۹۶ | ۱۵:۲۲ کد : ۲۲۸۰۶ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۳۰۶
ششمین نمایشگاه فرصت‌های سرمایه‌گذاری در معدن و صنایع معدنی ایران با حضور 255 شرکت داخلی و خارجی در تهران آغاز...
آغاز ششمین نمایشگاه فرصت‌های سرمایه‌گذاری در معدن و صنایع معدنی ایران

با حضور 255 شرکت داخلی و خارجی در تهران:

آغاز ششمین نمایشگاه فرصت‌های سرمایه‌گذاری در معدن و صنایع معدنی ایران

به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، ششمین همایش و نمایشگاه سالانه فرصت‌های سرمایه‌گذاری در معدن و صنایع معدنی ایران (MINEX 2017) با حضور 200 شرکت و موسسه داخلی و 55 شرکت خارجی فعال در زمینه ماشین آلات‌معدنی، حفاری، ماشین‌آلات و تجهیزات انتقال مواد معدنی، ذوب فلزات، ابزارهای برش و فراوری سنگ‌های تزئینی و سنگ‌های قیمتی، تجهیزات و تکنولوژی‌های نوین در معدن، تجهیزات انفجار و...  18 لغایت 20 مهرماه در مصلی امام‌خمینی تهران در حال برگزاری است.

بر اساس این گزارش؛ در ششمین همایش و نمایشگاه سالیانه فرصت‌های سرمایه‌گذاری در معدن و صنایع معدنی ایران شرکت‌های بزرگی نظیر فولاد مبارکه، ذوب‌آهن، قرارگاه خاتم‌الانبیا، سرب و روی ایران، زغال‌سنگ کرمان، شرکت تهیه و تولید، سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، جهاد دانشگاهی و همچنین شرکت‌هایی از آلمان، فرانسه، چین، استرالیا، دانمارک، سوئد، آفریقای جنوبی، ترکیه، روسیه، لهستان، هلند و ایتالیا در این نمایشگاه حضور دارند.

شناسایی توانمندی‌های معدن و صنایع‌معدنی ایران، معرفی آخرین دستاوردها، تجهیزات، خدمات معدنی و فناوری‌های نوین از سوی شرکت‌های داخلی و خارجی و معرفی طرح‌ها و پروژه‌های قابل همکاری و سرمایه‌گذاری از جمله اهداف این همایش و نمایشگاه است.

یادآور می‌شود، سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی نیز ضمن حضور در ششمین نمایشگاه فرصت‌های سرمایه‌گذاری در معدن و صنایع معدنی ایران آخرین دستاوردهای فنی و مهندسی خود در مطالعات علوم‎‌زمین را به علاقه‌مندان این عرصه ارائه خواهد کرد.

 


نظر شما :